Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vett már valaki a Csodatanya...

Vett már valaki a Csodatanya sorozatból?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi lennék a véleményetekre? Esetleg valaki tudja, hogy hány részből fog állni?


2013. febr. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
Én is így értelmeztem, hogy 2x1790 ft. Így amúgy húzós havonta, de szerencsére nálunk összefogott a család, hogy egyet mi fizetünk, egyet a nagymama, egyet a másik nagymama. Így kicsit könnyebb, bár tudom nem mindenkinél megoldható ez.
2013. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettük meg az első részt egy vidéki kisboltban. Az első kötet nagyon megéri. Szerintem a másodikat is érdemes megvenni. Utána pedig akkor veszem meg, ha épp tetszik az ami benne van. 5. db könyvet látok, szóval a könyves részeket biztos megveszem. Meg a traktort az emberkével, házikókat, tuti. De nálunk is lesz, amikor a nagymama vagy más rokon fogja megvenni a gyerekeknek.
2013. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Persze én is így értelmeztem 2x1790! Szeretném megrendelni, de mi már fizetünk egyet (kalandos erdő), vagyis anyukám fizeti. Mi meg a Micimackót,de ezt pluszba még bevállalni eléggé húzós! :-( Amúgy aranyosak az állatok és a könyv is.
2013. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is megvettük az első részt és a lányomnak (3 éves) nagyon tetszett. :) Nagyon várjuk a 2. részt. Nem tudjátok, hogy mikor jelenik meg? Még sehol sem láttam, hogy lett volna. Vagy csak én kerestem rossz helyen? :)

Apával mi is beszéltünk róla, hogy megrendeljük-e az egész sorozatot, de én is nagyon drágának találtam. Ezért abban maradtunk, hogy az első kettőt megvesszük, aztán utána majd meglátjuk, hogy milyen csomagok lesznek. Ha tetszik akkor megvesszük, ha nem, akkor nem. :)

2013. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Már lehet kapni a másodikat is. Mi múlthéten vettük meg az elsőt és akkor kérdezték, hogy szeretnénk-e a másodikat is. Még nem akartam megvenni, mert előtte látni akartam a minőségét.

A könyv aranyos, csak sajnos sokáig nem adhatom a lányom kezébe, mert belül vékony lapok vannak. Az állatok meg valóban kicsit eldolgozatlanok az illesztésnél. A boci derekán meg a malac nyakán körbefut egy csík.

2013. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Húha, akkor lehet én néztem rossz helyen. Sparban kerestem, meg a postán, illetve egy kisebb újságosnál, de még csak az első szám volt meg nekik. Na akkor szólok Apának, hogy menjen be minden újságoshoz. :) Felkutatjuk a 2. számot is.
2013. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Én inmedio-ban vagy relay-ben vettem. Nem tudom most hogy hívják.
2013. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
Tesco-ban is van, szerintem próbáld meg ott.
2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Nálunk a tescoban roskadásig van a polc velük.
2013. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Ma reggel sikerült megszereznem a másodikat is. Szerencsém volt, mert ahol rábukkantam, ott is mindössze ez az 1 db volt belőle. :)
2013. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!