Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vett már valaki a Csodatanya...

Vett már valaki a Csodatanya sorozatból?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi lennék a véleményetekre? Esetleg valaki tudja, hogy hány részből fog állni?


2013. febr. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Nos, mi megrendeltük még az elején, és jön azóta is folyamatosan ugyanolyan minőségben. Mi meg vagyunk vele elégedve, a lányom imádja, az összes játéka közül ez az amivel bármikor szívesen eljátszik. Most fog jönni a 24-25. rész, de már összesen van legalább 30 állat, 4-5 emberke, kiegészítő elemek (gereblye, itató, zöldségestál, fejőszék stb.), csomó kerítés van már, a tanyaház minden eleme megvan, szóval már klasszul lehet vele játszani. A könyveket is szereti. Szerintem megérte, már azért is, mert ezzel tényleg játszik! Gondoljunk bele hány olyan játékot veszünk a gyereknek drága pénzért, amivel aztán szinte sose játszik, csak porosodik a polcon. És tényleg a gyűjtögetés része az egyik nagy öröm benne, a lányom minden csomagot úgy vár, és amikor végre megérkezik, madarat lehet vele fogatni. :)
2014. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 csibakko86 válasza:
Sziasztok! A végén tényleg drága,de én is az elejétől rendelem. Pont most hozta a futár a 26-27. Lapszámot. Kisfiam 2,5 éves és imádja. Szerintem semmi gond a minőséggel,sőt. Tartós játék lesz ( leszámítva a ház ajtaját,mert az már letört,de egy fiú gyereknél nem is csoda) Jó lesz a kistesónak is,mert az állatokba nem tud kárt tenni és a festék se pattog mint sok más kínai játéknál. Én is azt tudom írni mint előző,hogy mivel ezzel mindig szívesen játszik megéri. Rengeteg fisher price-s játékunk van,amit már rég megunt,ezt még mindig nem. Amikor elkezdtem rendelni 1éve kb. akkor még csak a nevüket gyakorolta meg,hogy melyik mit csinál,most meg eteti,itatja őket stb. Azt ajánlom,rendeld meg és bármikor lemondható. Különbözőek vagyunk,mindenkinek más tetszik. Remélem segítettem.
2014. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!