Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vett már valaki a Csodatanya...

Vett már valaki a Csodatanya sorozatból?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi lennék a véleményetekre? Esetleg valaki tudja, hogy hány részből fog állni?


2013. febr. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Én az első kettőt megvettem. Nem rendelem meg. Ahogy láttam a harmadikat, hogy egy kerítésdarab volt benne, meg egy valamilyen kisállat, ebből gondolom, hogy nagyon aprólékosan fogják adagolni a részeket. Nem tud vele mit kezdeni a lányom, ha csak kis házdarabokat kap meg, és sok is érte a pénz. Én ezt találtam ki: van egy kis tanyás puzzle-ja, és amik ezen szerepelnek, azokat megvesszük. Eddig megvan a tehén, a malac, a ló, a bari és a pipi. Remélem lesz egy olyan lapszám, amihez kutyát és cicát adnak és akkor az állatok meglesznek, traktorunk van otthon. És már most is úgy szoktunk játszani, hogy elővesszük a puzzle-t, kirakja és utána a már meglévő állatait rárakja az állat képére. Szereti nagyon. Örül is neki és anyagilag is jól járunk, csak ki kell várni,amíg kutya, cica lesz a lapszámhoz. Az első kettőhöz nagyon jól eltalálták az állatokat. Egyébként TESCO-ban roskadásig volt a polc, még akkor is volt az első lapszámból, amikor már ment a második!
2013. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
A 3. lapszámban állítólag 3 kiscsibe és egy tanya elem lesz. Na végül a mama megveszi neki, de én tuti nem venném, szerintem annyit nem ér meg, bár aranyosak az állatok!
2013. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ja és ettől a héttől lehet már kapni a 3. lapszámot.
2013. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap már én is láttam a 3. számot, de ez egy vicc :/ A háznak csak az első lapját adják hozzá, meg 3 kiscsirkét :S 2000Ft-ért. Azt hiszem ezt a számot kihagyjuk. Remélem a következőben normális ajándékok lesznek. :)
2013. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám megvette a lányomnak, mondta, hogy az újságos nem érti miért kerül ennyibe. De mi se! Ja és szinte gondoltam,hogy a 3. számtól csínján bánnak a figurákkal!
2013. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
a sorozat lényege a gyűjtés, ezért adagolják az épületeket is több részben, hogy vedd meg mindet. én beleszerettem a gyűjteménybe még akkor is ha 2,5 évig kell gyűjteni a 60 részt, de lesz egy szuper sorozat könyve mindenről, ami állat, az enyém állatmániás. plusz én megrendeltem mert az elsőhöz adnak alaprajzot ami egy műanyag 1mx1m-es lap és azon felépíthetjük az egészet. Tényleg sok, de elosztva nem vészes, így is vetet magának vmi újságot melléklettel mindig, így most ez van helyette és még értelme is lesz nem csak gagyi két perces játékok. volt egy plüs farmja ikeás de abban nem állnak meg könnyen az állatok így a műanyag nagyon tetszik neki. a figurák helyesek szerethetőek és nagyon részletes tényleg, a hátulján lévő nagy képen lehet látni mi minden lesz még, veteményes, nyúlház, madárijesztő, süni stb. és igen lesz amiben kerítés elem lesz de ez is a gyűjtés része, meg hogy várja és legyen türelme, elég nagy lesz már mire véget ér, de sztem összességében megéri.
2013. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

Én is meg vagyok elégedve a minőségével.

Mi az 1. számot duplán megvettük, amiért olyan olcsó volt.

Megvettük még a 2. és 4. számot is.

A 3. számot kihagytam, mert szerintem is DRÁGA 1990 ft-ért 3 csibe meg egy fal.


Aki esetleg nem tudja, a 4. számban a bika van a gazdaasszonnyal és A tojás című könyvvel.

Ma reggel vettem meg.


Az 5. számban a szamár lesz és egy kerítés elem, a könyv pedig a szamárról fog szólni.


Gondoltam rá, hogy írok a kiadónak, hogy igazán tehetne egy csomagba több állatot is, hogy megérje megvenni.


Nem tervezem kigyűjteni, csak bizonyos állatokra gyúrok! :-)

2013. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Nem vettem meg az 5. számot, így nem tudom, mi lesz a 6-ban. Valaki megírná?
2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Aki eddig gyűjteni akarta a Csodatanya részeit, az kattintson erre a linkre, és láthatja, hogy mi lesz az elkövetkezendő részekben!


Elég durva, hogy 1990 ft-ért 1 könyvet és 1 állatot kapsz!

Én most fejeztem be a gyűjtést!


[link]

2013. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
köszi a linket így legalább tudjuk mi érkezik:-) mi nagyon szeretjük!
2013. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!