Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apává válni 40 évesen vagy...

Apává válni 40 évesen vagy afölött? Vélemények? Érvek? Ellenérvek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég végeztek egy közvélemény kutatást amiből egyértelmüen kiderült hogy a 35év feletti apák sokkal jobban kötödnek gyermekükhöz,több türelmük van hozzá és jobban átérzik az apaság felelösségét!Hát igen a férfiak késöbb "érnek"..
2009. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha most jött el az ideje, akkor most kell apává válni! A nőknél is kitolódott a gyerekvállalás, pedig náluk sokkal több a kockázat... És mégis rengeteg nő szül 40 évesen vagy akörül.
2009. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
a párom 40 volt mikor megszületett a 3. baba ój családja lett 40 évesen és én vagyok 22
2009. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

szia! a férjem 41. volt, mikor megszületett a kisfiunk. első gyerek. igaz, ő semmit sem sietett el, már elmúlt 30, mikor megismerkedtünk, 36 éves volt az esküvőnkkor. (első -és remélem utolsó- házasság mindkettőnknek).

úgy látom, nagyon jó apa lett belőle. megérett rá, felelősen gondolkodik, nagyon jó a kapcsolata a fiával. most a kislányunkat várjuk :)

én nagyon örülök, hogy így alakult. egyébként a férjemet sokkal fiatalabbnak szokták nézni, mint amennyi és szerintem belül fiatalabb is :)

2009. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

nálunk a házban lakik egy 45 éves kispapa (2 hónapos a fia), tiszta ősz az ürge, szerintem nagyon nevetséges a babával együtt. olyan, mintha az unokája lenne.

ha azt nézzük, hogy MO.-on a férfiak átlagéletkora 67 év (sokan ennél hamarabb meghalnak!), akkor ki lehet számolni, hogy meddig lesz apa a gyereknek...


az én férjem 29 évesen lett apa.

2009. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!