Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kész vagyok, nincs erőm? Mit...

Kész vagyok, nincs erőm? Mit csináltok ilyenkor anyukák?

Figyelt kérdés

Gyerekek mindhárom beteg, most éjjel jól aludtak, de előtte napokig nem, így én sem. Ráadásul még egy tortarendelésem is volt pont most hogy betegek, így egyik éjjel felét annak festésével töltöttem.

De legalább az egész jó lett:

[link]


Most meg elkezdtünk a konyhában átpakolni több dolgot, vagyis átrendezni a konyhát kicsit praktikusabban, férjem végre segített, fúrt egy polcot, aztán anyós telefonál....vett egy új tévét, be kéne állítani rajt a csatornákat....persze csak Adj UramIsten most mindjárt jó....szóval férjem elment, annyi hogy a lányunkat elvittem magával, így csak az ikrek maradtak (2,5 évesek).Most lefektettem őket, én meg csak néztem a konyhát, és nincs erőm....kedvem is elment ahogy a férjem első szóra pattant (nem bánom hogy segít a szüleinek, ne értsétek félre, szeretem anyósomékat, de egy tévébeállítás azért várhat is, mivel másik is van nekik, szóval tudják nézni azt). Én meg itt maradtam egy bombarobbantotta konyhában....

Csak én vagyok ilyen letört, "lusta", vagy más is van így néha?

Tudom mennem kéne, neki kéne állnom, nem itt írogatni, de talán ez is erőt ad, hogy kiírtam. :-)


2013. febr. 24. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is nagyon szép lett a tortád!!! Cukrász vagy?

Szerintem most ne a konyhával foglalkozz,igyál egy kávét és netezgess,lazulj!

A meló megvár,nem szalad el sajnos.. :))

És én is voltam ilyen hangulatban a minap,semmihez nem volt kedvem csak bambultam ki a fejemből. Szedjél D-vitamint vagy menj el kicsit szolizni. Sajnos rég láttuk a napocskát,de ha minden igaz,csütörtökön beköszönt a tavasz!!!! Kitartás!

2013. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Annira buta vagy. Miért kell egy konyhát egy ilyen betegeskedés után neki kezdeni, pont vasárnap amikor az a családé. vagy is nálunk az. ha neki is kezdek ilyennek akkor is csak kicsi dolognak.

Hagyd a konyhát a fenébe, majd megcsináldo máskor. délután csináljatok egy tv délutánt, nézzetek meg valami érdekes mesefilmet, amit ti is élveztek, bujatok össze. társasozzatok, és kakild le a konyhádat.

Ne izgulj senki nem csinálja meg és el sem fog szaladni.


Nekünk pénteken jött a szoba bútorunk, a régi vendégszobába ment, iszonyat kupi, és tegnap rokonokhoz kellett menni. ma délelött rendbe raktam 1 szobát a másikban óriási kupi (vendégben). de délután a várva várt golyópályt építés lesz. 1 hónapja gyüjtöttem a papírkartonokat hozzá, (wcpapír guriga, konyha papír guriga) és ma megépítjük.

2013. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, a másik gond lehet ez a buggyant időjárás. Jó volna egy kis napsütés.

Meg ami még hiányzik, egy kis egyedüllét, már hónapok óta nem voltam igazán egyedül, max így hogy aludtak a gyerekek, de elmenni....vagy férjemmel kettesben...jó volna már.

Hát ez az, megvár a meló, csak magammal szúrok ki. :-)

2013. febr. 24. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:

Konyha egy légtér a nappalival, lehet mindent belesuvasztok egy üres fiókba (elég nagy talán) és holnap befejezem. Valamit azért kell kezdeni vele...jajjj

Igen, a családé a vasárnap, de fele elment, a kicsik alszanak.

2013. febr. 24. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi első! Hála Isten tetszett a torta a gazdájának is. :-) Nem vagyok cukrász, csak hobbi. És néha kis pénzkereset vele, jól jön gyes mellett.
2013. febr. 24. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!