Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig várnátok a gyerekvál...

Ti meddig várnátok a gyerekvállalással? Nektek nem fájna, ha a barátotokkal meg se tudnátok ezt beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves vagyok, a párom 27. 3 éve vagyunk együtt. Én már többször gondolkoztam azon,hogy ennyi idősen illő lenne már legalább beszélni a témáról.

Őt nem is foglalkoztatja ez a kérdés.Ha rákérdezek viccesen: "na és nekünk mikor lesz babánk?":), akkor szinte ijedten rám néz, s vagy azt válaszolja, hogy nem tudja, vagy azt, hogy most még nem.

Egyrészt ez nekem elég fájó, mármint az, hogy erről nem lehet beszélni vele.

Másrészt félek, hogy később valami komplikáció is felléphet,meg ugye fiatalabb már én sem leszek.



2013. márc. 15. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

7-es vagyok

"csak kíváncsi vagyok, hogy ti ebben az esetben meddig maradnátok nyugodtak."

Mindenki máshogy látja ezt, úgyhogy nem az számít, hogy mi hogy érezzük, hanem hogy te hogy érzed. Most én hiába mondom, hogy én teljesen nyugodtan fogadnám, mert nem nagyon vágyok gyerekre, 35 éves korom előtt nem is akarok szülni, de aztán sem leszek elkeseredve, ha véletlenül nem sikerül.

De te megint más típus vagy. Meg a párod is. Attól, hogy te már úgy gondolod, hogy 27 évesen ideje lenne, hogy apa legyen, ő még egyáltalán nem biztos, hogy így érzi, sőt inkább ez derül ki a kérdésedből és nyugodtan le lehet pontozni megint, attól még ez két ember közös döntése kell, hogy legyen.

2013. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerinted én pontoztalak le?:) Gondolom már rájöttél, hogy ezen az oldalon bárki pontozhat, aki regisztrálva van, még csak válaszolnia sem kell a kérdésre.

Úgy örülnék neki, ha ezt végre megértenék itt az emberek.:)


Egyébként én mindenkinek zöld kezet nyomtam, mert örülök, hogy válaszoltatok. Sajnálom, hogy vannak olyan emberek, akik a kérdező helyett eldöntik, hogy mennyire hasznos neki a válasz.:@

2013. márc. 15. 14:33
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mondom, hogy a gyerek kérdést, (mármint hogy egyáltalán akar-e vagy sem) meg kell beszélni a kapcsolat elején, nem pedig 3 év elteltével. Én minden kapcsolatom elején tisztázom, hogy nem szeretnék gyereket. Ha a nő elfogadja ezt, akkor folytathatjuk tovább, ha nem, akkor nem. Feleslegesen nem megyek bele egy kapcsolatba. Nekem nem kell gyerek, így aki akar, olyannal nem jövök össze.
2013. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lennék valakivel együtt max talán 1-2 hónapot ha valami megfogott benne,ha nem egyeznek a jövőbeli terveink,3 évet lehúzni valaki mellett aki nem akar gyereket mikor én igen,hát tuti nem csinálnám.Ültesd le beszéljétek meg,hogy te szeretnél 29 éves vagy )személy szerint én 30 felett már tuti nem szülnék, na de 35 alatt még azért mondjuk belefér)

és nem vagy már azért annyira fiatal,hogy éveket várj erre,Ő mit gondol erről,mert ha még évekig nem akar én lépnék,és nem húznánk egymás idejét feleslegesen.

2013. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem a párod még gyerek nem kor függő,az én párom 22 éves,és van egy 2 éves "véletlen" kisfiunk,de egy csodálatos,lelkiismeretes,felelősségteljes apuka
2013. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!