Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy egy 4 éves gyerek cumisüvegből iszik reggel és este?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég durva így kapásból erre a kérdésre kijelenteni, hogy nem normális! MMiért ne lenne az, csak inkább nem átlagos, de attól még lehet normális! Azt se tudjuk, hogy mit iszik a gyerek a cumisüvegből??? Lehet, hogy tejet és utána fogat mos. Akkor miért rongálná jobban a fogait, mint az, aki bögréből iszik. Szerintem pl az káros, ha valaki monden reggel és este kakaót vagy cukros teát iszik (mondjuk bögréből).
2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg teljesen normális :)

attól nem megy előre a foga mert napi kétszer cumisüvegből iszik, meg nem is romlik el

igaz hogy én már leszoktattam kb 3 évesen, de leginkább azért mert utáltam mosogatni :) viszont az enyém még mindig cumizik, rendes cumival (most 3,5) és még az oviban is megengedik neki alváshoz

én mindig azt mondom 20 évesen senki nem cumizik, ő sem fog :D

2013. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom is cumisüvegből iszik éjszaka (vizet).

Vagy akár nappal is, ha épp olyanja van.

Most lesz 3 éves. És akkor mi van?

A tesóm még 6 évesen is cumisból itta a kakaót. Normális ember lett belőle, a fogaival semmi gond.

2013. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 dizso ***** válasza:
Az en kislanyom is 4 eves lesz es a cumisuvegen alszik el. Nemtudott sokaig szopizni es megszokta o egyaltalan nem is cumizott csak az uveg a mindene. Iszik poharbol felreertes ne essek:) de alvashoz kell neki en nem aggodom ezen! Ha ugy erzi nincs mar ra szugseg leteszi majd. Elvenni nem akarom nehogy lelki torest okozzak vele de beszelgetunk arrol ill. probalom felkesziteni hogy a cucus uveg nem lehet vele orokke:)
2013. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!