Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki, aki nem kérdezi...

Van valaki, aki nem kérdezi meg előre a baba nemét? Miért? Jobb a meglepetés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 14:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Persze: Gerda
2009. szept. 23. 07:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi megkérdeztük az elsőt és a másodikat is , de ha lesz egy harmadik (remélem) akkor azt szeretném hogy ő meglepetés legyen. A nagy fiú a kicsi kislány. A lányuk nevét nálunk a fiunk választotta úgy, hogy kettő név maradt ami a férjemnek is tetszett és nekem is és ebből választott a kisfiúnk.
2009. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :)
2009. szept. 23. 09:04
 14/20 anonim ***** válasza:
anyu nem akarta tudni, mikor születtem előre, hogy lány leszek vagy fiú, mert már volt két fia azaz a tesóim és azt remélte én lány leszek. Meg állítólag tudta is. ÉS tényleg! :)Jobb a meglepetés, ha az ember meg tudja állni, hogy ne kérdezze meg
2009. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi a háromból egyiket sem tudtuk előre, a szülőszobán derült ki:-)) Pucás lett mind a 3. Én nagyon élveztem, de a nagyszülők írtó kiváncsiak voltak. Azt mondták, mi biztos tudjuk csak nem mondjuk meg, mi meg csak mosolyogtunk a bajszunk alatt! :-))))
2010. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az első babánál nem tudtuk, hogy mi lesz, de fiúra számítottam pedig kislány korom óta szerettem volna kislányt. Aztán a második babánál (soká jött) 5 évig mondogattunk egy kislánynevet, majd terhes lettem s a párom így hívta a pocakomat. Mondtam neki, hogy ne ezt mondja neki, mert ő is kisfiú lesz. Hát persze, hogy kisfiú lett, de ezt a 19. héten tudtuk meg, mert ennyi év várakozás után nem bírtunk a vérünkkel. :D
2010. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én sem akartam tudni.Mivel magzatvízvizsgálatot csináltak,így nem volt kérdés,h megtudjuk-e...az elsőnél meglepi volt,mert mindig úgy feküdt,h nem mutatta meg magát.Különben mindketten fiúk lettek.A 3. babánál se lesz titok,mert a koromnál fogva(38 körül leszek amikorra tervezzük)alap lesz az amnio.
2010. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi megkerdeztuk es vegig lanyt mondtak,mire a szuloszoban kiderult h fiunk szuletett.

Pedig szinte mindenunk rozsaszin volt,meg a korhazba is rozsaszin rugit vittem.

Igy elhataroztuk h a masodiknal nem kerdezzuk meg.

Baratnomek se akartak tudni de a doki elszolta magat:S

2010. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanígy járt egy ismerősöm, hogy rózsaszín szobácskába született a kisfia. Tévedtek az uh-n.
2010. jan. 7. 21:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Az első babánál minden áron tudni szerettük volna a nemét, de ő 36. hétig nem mutatta meg magát. A doki mindig csak annyit mondott talán kisfiú. Hát kisfiú lett. A másodiknál nem akartuk tudni, mondván legyen meglepetés. Erre elmentünk 4d uh-ra ahol a doki az első percben közölte hogy na nézzük ezt a királylányt. Így megtudtuk hogy kislány és az is lett.
2010. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!