Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes mellszívót venni?

Érdemes mellszívót venni?

Figyelt kérdés
Két gyermekem mellett kézzel fejtem, sosem próbáltam, azért kérdezem, megint babát várok :)
2009. szept. 23. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, nekem a kézi fejés nem ment.
2009. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem és jó hasznát veszem:)
2009. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ment a kézi, és jó volt, akkor miért kéne? Valami kell, de ha neked jó kézzel is, akkor jó:.)
2009. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. szept. 23. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
prktikus, nem folyik szanaszét a tejcsi. remélem neked is beválik.
2009. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ilyen snassz patikai volt, én ínhüvelygyulladást kaptam tőle, hogy nyomogattam :) Így inkább kézzel fejtem, nekem jól ment, ráéreztem a technikára. De mondjuk az tényleg idegesítő volt, hogy a kezem is csupa tej lett és ragadt tőle. Ha lesz mégegy babám, tuti veszek egy elektromos mellszívót.
2009. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csöpi fájdalommentes mellszívót vegyél!

Ennél jobb nincs!

Szinte kézzel nyomogatod, csak odaillesztesz egy edényt és nem folyik szét, plusz segít a szájjal való szívás is.

Keress rá neten!

Ez a legolcsóbb, gyógyszertárakban is árulják.

2009. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. szept. 24. 08:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt a sima gyógyszertári is, aztán nekem sem bírta a kezem, szántam rá és vettem egy kézi aventest. Nagyon nagy segítség volt, mert a kisfiam koraszülött volt, nem tudott nagyon cicizni de a szoptatást nem akartam abbahagyni. Az azért jó mert a baba szopizását utánozza, így serkenti is a tejtermelést. Használtan vettem a teszveszen (talán 4000 Ft volt) és nem bántam meg. Azóta mindenből aventet veszek, mert tartós és nagyon jó minőségű.
2009. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem,de sajna nem volt tejem úgyhogy most kb.féláron árulom az expresszen.Én (most már így utólag) addig nem vennék amíg nem tudom biztosan hogy van tejem.Amúgy én is mindenből Aventet vettem és nagyon jó.
2009. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!