Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes addig mellszívót...

Érdemes addig mellszívót venni, amíg nem tudom, hogy lesz-e tejem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném,ha ezen állna vagy bukna a dolog,mert nagyon szeretnék szoptatni,de nem akarok felesleges tízezreket kiadni úgy,hogy esetleg nem is tudom használni.Ha viszont lenne tejem,akkor egy drágább kategóriájú elektromosat vennék.Szerintetek?Vannak olcsóbb 5000ft körüli kézik is,talán még azért kiadnék pénzt látatlanba.
2011. márc. 21. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én se vennék és nem is vettem meg addig.


nézd ki milyet szeretnél. célszerü olyat - márka- váltasztani amilyen a cumisüveg.


az olcsóbb kézi nem jó azért felesleges pénzt adni de gépit se vennék a kézi középkategóriás - mam, avent- tökéletes.

2011. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

miért ne lenne tejed? már eleve butaság ilyenre gondolni!


én vettem előre, kézit is és gépit is. soha nem használtam, mert felesleges lett volna. a babám ügyesen szopizott, rendesen kiürítette a cicimet. amikor már egy ciciből nem lakott jól, akkor 2 ciciből szoptattam.


Én a helyedben használtan vennék. És a kézi elegendő, mert jobban kiüríti a mellet.

2011. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

második vagyok.

az avent kézire gondoltam én is (avent isis)

2011. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor kell csak igazán, ha nincs elég tejed!!! De akkor is praktikus, ha van. Én vettem, hasznát is láttuk.
2011. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ugyanezt kérdeztem a védőnőtől, és azt a választ kaptam, hogy előre nem érdemes megvenni, mert kézzel is lehet fejni, de ha esetleg majd úgy gondolom, hogy nekem mégis kell, akkor is bármikor meg tudom venni. Nem vettem meg előre, és később sem kellett, mert nekem kézzel is ment a fejés. :) Feleslegesen dobtam volna ki azt a pénzt az ablakon. Három és fél évig szopizott a lányom, igaz egyéves kora után már nem fejtem, mert akkor már evett mást is, nem kellett aggódni, hogy elég lesz e neki a tej :)

Most sem veszek:)

Az meg meg se forduljon a fejedben hogy nem lesz tejed :) Lesz, és kész. :) Ha meg tényleg kézzel nehezen jön ki, akkor is ráérsz majd megvenni, ha tényleg szükségesnek érzed.

2011. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak azért vacilálok,mert nekem a kézi avent a szimpatikus,ám a barátnőm szerint ha sok tejem lesz,akkor kell az elektromos,szóval nem tudom.A pesztonka elektromos csak 11.000ft,nekem szimpi lenne,de sokaknak nem jött be.Akkor vegyek egy kézi aventet????
2011. márc. 21. 10:55
 7/12 anonim ***** válasza:
én használtan vettem és úgy vagyok vele, hogy ugyanennyiért tovább is tudom adni, ha esetleg nem tudnám használni. persze macera árulni, de igy meg legalább kéznél van ha kell és azért bizom benne, hogy kell. nyugodj meg, a nők többsége azért tud szoptatni.
2011. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én vettem előre mellszívót, kézi Aventet használtan 5000Ft-ért. Tökéletes állapotban van, kaptam még hozzá 4 db tejtároló edény meg cumisüveget is. Szerintem nem árt ha megveszed előre. 29 Hkm
2011. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

barátnőm babája nem szopott. így 10 hónapig kizárólag fejt, és csak a kézi aventtel. a gépi nem ürítette ki teljesen a cicijét.

elegendő a kézi is.

2011. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt mellszívóm,én kézzel fejtem. Ennél olcsóbbat ki se találhat az ember :)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!