Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél,...

Hány gyereket szeretnél, milyen neműeket, mi lenne a nevük, és hány év kor különbséggel?

Figyelt kérdés
Én három gyereket szeretnék, a nemük az szinte lényegtelen, csak annyi, hogy az első gyerekem mindenképpen fiú legyen. Fiú nevek közül legjobban a Bence, a Hunor, az István, a Lénárd, és a Mátyás név tetszik. A lány nevek közül legjobban az Eszter név tetszik. Minimum 2 év lenne köztük, maximum 4. :)
2013. máj. 4. 20:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
3 gyermeket szeretnék majd, 2-3 év különbséggel. A nemük mindegy, és az is, milyen sorrendben érkeznek. :D A nevek, amik szóba jöhetnek, fiúnál: Tibor, Zsombor, Richárd ; lánynál: Eszter, Lídia, Zoé, Lolita.
2013. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
3 gyermekünk van: Bence 9 éves, Luca 6 éves és Botond 2. Szeretnénk még egy babát, most van tervben. Ősztől próbálkozunk és egyenlőre a lánynév van meg: Lotti.
2013. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!! :) Írhattok még.

Amúgy lány nevek közül még tetszik a Borbála, Csenge, Dóra, Emese, Gréta, Helga, Kamilla, Luca, és Zsófia.

2013. máj. 6. 23:56
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Van egy kisfiam és szeretnék valamikor még gyereket,nincs maximum korkülönbség, de azért remélem, hogy az 5 éven belül belefér. Sok tényező nem kívánságra megy, ha minden jól alakul, akkor lesz így.
2013. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

A nagy fiam (6 éves) Dani, a kicsi (11 hónapos) Soma.

Pocaklakó lányom (14 hetes) Véda.

Szeretnék majd még egy babát, ha már elméletben választhatok, akkor kislányt úgy 3 évvel Véda születése után.

2013. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

3 gyereket terveztünk. Elsőre fiút szerettem volna, férjem lányt, meggyőzött.

Lányunk Szabina lett, ha fiú lett volna, Levente lenne. Rá 21 hónapra jött a második lányunk Laura. Így is terveztük. Eredetileg a harmadikat is így szerettem volna, de nagylányom elevensége elgondolkodtatott, és anyagi helyzetünk visszakényszerített dolgozni, a kicsi 11 hósan ment bölcsibe. Egyenlőre nem lesz harmadik, a nagylányom 5 éves, a kicsi 3 múlt. De még nincs elveszve a gondolat. Talán majd ha elfelejtem, hogy néha milyen nehéz velük:) A szívem szeretne kicsit, az eszem nem. Valahol a hátam közepére nem kell, hogy újrakezdjem ezt az egészet..

2013. máj. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Van egy 4 éves és 2 éves fiam, most próbálkozunk a 3. babával aki reméljük kislány lesz... :) A fiaim Bence és Dávid, ha a 3. is fiú akkor Leó lesz (Leonárd) ha lány akkor Lívia vagy Izabella! :)
2013. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hármat szeretnénk, de nem biztos, hogy be tudjuk vállalni.

A nemük mindegy, mert már van egy 2 és fél éves fiú, Kristóf és egy 1 éves lány, Zoé.

Elsőnek lányt szerettem volna, de a kis korkülönbség miatt mindegy, hogy melyikük született előbb!

Sajnos úgy néz ki mindkettő autista.

A fejlesztések stb. havi 50 ezerbe kerülnek.

Vissza kell mennem ősztől dolgozni, mindkettő megy bölcsibe.

Imádjuk őket, de iszonyú nehéz, egyelőre nem merjük bevállalni a harmadikat, hisz valószínű ő is fejlesztésre szorulna.

Sem anyagilag sem lelkileg sem fizikailag nem bírnánk már!

Ha mégis lenne egy harmadik, akkor olyan 3 év múlva születne meg (ha véletlenül megfogan, akkor nem öljük meg semmiképp).

2013. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%
maximum nullát szeretnék :) 22/l
2014. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Van egy 5 éves lányom (Dóri) és egy 2 éves fiam (Dani). És nagyon szeretnénk a közeljövőben még egy babát.
2014. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!