Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél,...

Hány gyereket szeretnél, milyen neműeket, mi lenne a nevük, és hány év kor különbséggel?

Figyelt kérdés
Én három gyereket szeretnék, a nemük az szinte lényegtelen, csak annyi, hogy az első gyerekem mindenképpen fiú legyen. Fiú nevek közül legjobban a Bence, a Hunor, az István, a Lénárd, és a Mátyás név tetszik. A lány nevek közül legjobban az Eszter név tetszik. Minimum 2 év lenne köztük, maximum 4. :)
2013. máj. 4. 20:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3kisfiunk van, 6, 4, 2évesek. Már nem tervezünk több babát, pont tökéletes így, többel már nem bírnék el idegileg, pedig azért ahhoz képest, hogy fiuk, nagyon kis nyugodt természetű mind- hálistennek nem egy elvetemült banda! :)) De akkor sem bírnék többet, meg a korom miatt sem vállalnék már, 38éves vagyok.
2014. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

5 gyereket szeretnék, abból 3 sajátot. (a másik kettő örökbefogadott, vagy nevelt lenne :) )

A sajátjaimból 2 lányt, és egy fiút szeretnék, lehetőleg L-F-L sorrendben.

1. lány: Véda Johanna

2. fiú: Amadé Valér

3. lány: Letícia Alida (de ez még nem 100)

A korkülönbség az első kettő között legyen kicsi (1-2 év), a 2. és a 3. között egy kicsit nagyobb. (mondjuk 6-7 év)

Az örökbefogadottakkal értelemszerűen nem lennének ilyen megkötéseim, de 6 év felettit szeretnék.

Mielőtt gyerekes álmodozásnak vélitek, 20 bőven elmúltam, és évek óta ez az álmom. :)

2014. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Régen nagycsaládos anyukának képzeltem el magam, ma már azt mondom, elég nekünk 2 gyerek:) Ebből 1 már megvan, kislány, Léna a neve. Kistesót majd később szeretnénk csak, és jelen pillanatban egy fiúnak örülnék jobban, de kislány is jöhet nyugodtan :) Ha fiú lenne, akkor Ádám, Zoltán, Dániel, Zétény nevek jönnek szóba, ha kislány, akkor Johanna, Olívia, Dóra, Réka. De persze kitudja mire odakerül a sor, mik lesznek a kedvenc neveink ...
2014. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiam,Antonio Ottavio. Nem is akarunk tobbet az apjaval!
2017. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kettőt szeretnék, maximum hármat. Az elsőt most fogjuk elkezdeni próbálni összehozni, most hagytam abba a fogamzásgátlót.

Először fiút szeretnék, utána kislányt, és esetleg a harmadiknak még egy fiút.

Fiú nevek közül Máté, Benjámin, Ábel tetszik jelenleg a legjobban.

Lány nevek közül pedig Ráhel, Johanna, Babett és Sába.

Az első kettő között 2-3 év különbséget szeretnék, a harmadik jöhet később, mondjuk a kisebbik után 5-6 evvel. :)

2017. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

2-3 gyermeket szerettem volna mindig,

Lehetőleg fiúkat, mert kislánnyal szerintem nem bírnék, ill tartok (fiúk kihasználhatják és abortusz..., nehezebb helyt állnia a munkaerőpiacon, testképzavarok, stb)

Eddig két kisfiunk van.

2017. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!