Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom lehet nem is szeretne...

A párom lehet nem is szeretne gyereket? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én már nagyon szeretnék babát, de úgy érzem, hogy a párom nem. Vagyis a közeljövőben biztos, hogy nem. Utálom, amikor valaki az anyagiakra fogja, arra várhatnánk 20 évet is, akkor se lehetne gyermekünk... Többször kitértem erre a témára, de vagy nem válaszol vissza, vagy tereli a témát- és kimegy a szobából, vagy lezárja annyival, hogy nem szokott előre tervezgetni, meg hogy jön, ha jönni akar- igen ám, de ha nem teszünk érte semmit, akkor mégis hogy jönne?! Igaz, hogy még friss a kapcsolatunk, (fél év), de jó lenne tudnom, hogy érdemes e vele maradnom, mert én szeretnék gyereket 1-2 éven belül, de ha ő nem, akkor viszont csak az időmet pazaroltam... Naponta sírok az ilyen kijelentése miatt, hogy nem tervezget előre... Most is sírva írtam, úgyhogy ne haragudjatok, ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam...

Hogyan beszéljek erről vele??? Vele maradjak egyáltalán? Várjak? Tanácstalan vagyok:(((



2013. máj. 11. 00:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Fél éve vagytok együtt? Hát nem csoda, hogy nem válaszol, hiszen még alig ismeritek egymást, honnan tudhatná, hoyga akar e tőled gyereket.
2013. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy mert az írásod alapján úgy állítod be mint egy 40. éves akinek már minden hónap számít.

Hány éves a párod, még nem érett meg az apaságra.

2013. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Fél év? Mi 5 együtt töltött év után mertünk gyereket vállalni. Én két évig a gondolatát se mertem volna felvetni a férjemnek akkoriban. Éljetek, bulizzatok, dolgozzatok még.. hacsak nem 40-hez közeledtek, mert akkor értem a parát, amúgy nem.
2013. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Amíg playgirl93 a felhasználó neved ne is akarj gyereket.
2013. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Itt most nem a kor, és az együtt töltött idő a lényeg. Nagyon szépen kérek mindenkit, a kérdésemre válaszoljatok. Hogyan beszélgessek vele erről? Mert muszáj kiderítenem, hogy a közeljövőben hogyan gondolja... Nem szeretném, hogy a kapcsolatunk csak úgy megálljon valahol, és még jó pár év múlva sem jutunk sehova. Aggaszt engem ez nagyon, nem most szeretnék teherbe esni, hanem hónapok múltán, de iszonyatosan boldog lennék, ha most is sikerülne. Sajnos én amúgy is nagyon nehezen eshetek teherbe (ciszta van a petefészkembe, és ritkán van csak peteérésem, legutóbb olyan 3 hónapja volt). Így, lehet, hogy ha próbálkoznánk is a babával, lehet, hogy csak évek múlva lennék várandós. Ti hogyan kezelnétek ezt az egészet? Hogyan beszéltétek meg? Ha a párod tényleg nem akart babát, te pedig igen, akkor leléptetek? Mert egy nőnek nagyon fontos az, hogy életet adjon egy gyermeknek, szerintem nincs is ennél szebb dolog. 20 éves vagyok, még elég fiatal, tudom. a párom 26 éves. Együtt élünk. Dolgozunk.
2013. máj. 11. 01:16
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, te meg ne írj ide. Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni. Mellesleg ezt a nevet olyan 4-5 éve írtam, nem mostanában.
2013. máj. 11. 01:17
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy ilyen rövidke kapcsolatnál senki nem fogja azt mondani, hogy gyereket akar és láthatóan még te is gyerek vagy hozzá. Viszont a betegségedet kezelni kéne.
2013. máj. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a kérdésre válaszoltunk. 20 és 26 évesen, fél év kapcsolat után szerintem baromi korai gyerekről beszélgetni.


Ha ennyire sürgős, kérdezd meg, hány évesen szeretne apa lenni, és máris képben leszel.

2013. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha így folytatod ő fog elhagyni.... sőt mindenki más is el fog téged hagyni. Fél év szinte semmi... naná, hogy még nem biztos benne, hogy téged akar gyermekei anyjának. Bár ezek után ne csodálkozz, ha mást fog keresni. Sajnos vannak ilyen nők mint te, Isten óvja tőletek a férfiakat! Mondom ezt nőként, kismamaként (5 éve vagyunk együtt, most fog megszületni első gyermekünk.... és igen, én kivártam türelemmel amíg a férjem is akarta a gyereket... és ez így jó).
2013. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Csak a kérdésemre nem válaszoltatok még......... az jó ötlet, hogy kérdezzem meg hány évesen szeretne édesapa lenni.
2013. máj. 11. 01:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!