Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nőkről?

Mit gondoltok az ilyen nőkről?

Figyelt kérdés

Akik a gyerekvállalást arra használják ki hogy otthon maradhassanak.


Van egy ismerősöm, aki annak ellenére teherbe ejtette magát a párjával, hogy az mondta neki, hogy legalább 2-3 évig még biztosan nem szeretne gyereket. Abbahagyta titokban a fogamzásgátlót.



2013. máj. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
27%

Hiszi a piszi.

A sógornőd nyilván ismer, tudja milyen vagy, majd pont neked árulja el az igazat, mi?

2013. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 Solitude ***** válasza:
80%
Itt a válaszadók között megint azok pattognak akik megrögzött feministák vagy hasonló körülmények között szültek. Ne mondja nekem senki, hogy normális az, ha egy nő a párja tudta ellenére teherbe ejteti magát (még a szó is csúnya) úgy hogy még a körülmények sem adottak a babavállaláshoz. Ja és azért mert nincs kedve dolgozni. Teljesen mindegy milyen forrásból tudja a kérdező a körülményeket, a tény az tény. Az ilyen nő egy fúria vagy inkább élősködő!
2013. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
76%
Utolsónak van teljesen igaza.
2013. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
23%

Szia! ....testvéred.. igen, nagyon fáj, amikor a testvér már új családdal van - és az idilli testvér-kapcsolat véget ér. Ismerem. Nehéz. Ez egyfajta féltékenység, ami benned dúl. Győzd le!! Ha igazán szereted, azt akarod, boldog legyen. Örül a babának - meg van a lehetősége, a boldog családnak, nem kell sggvakarásnak nevezni a gyereknevelést, mer nem az, csak akiben negatív indulatok dúlnak.

Saját kapcsolataidon dolgozz, tiszta szívvel -indulatok és bosszú nélkül. A Te saját jövőd érdekében.

2013. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
44. Sosem voltam rosszban a sógornőmmel, a gondok akkor kezdődtek amikor nem akart dolgozni menni és az 1 fizetésből nehezen tudták fizetni a számlákat és enni. Amikor tesóm tőlem kért kölcsön, akkor kérdeztem tőle mi a helyzet náluk. Utána leültem beszélgetni a sógornőmmel is és elmondta nyíltan ezeket a dolgokat. Azt hittem a pofám leszakad... és a végén még azt is hozzátette, hogy neki mindegy kinek mondom ezt el, mert változtatni már úgysem tudunk rajta.
2013. máj. 13. 12:44
 46/66 Solitude ***** válasza:
79%
Gondolom a testvérének nem ilyen családot kívánt volna. Érthető, hogy bánt ez az egész! Én nagyon sajnálom.
2013. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
71%

27-es vagyok.

Sajnállak, az én testvérem is teljesen kivetkőzött magából mióta megnősült.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez valószínűleg csak rosszabb lesz, és nem tehetsz semmit, végig kell nézned, hogy mivé válik a testvéred.

Jajj, amúgy nagyon bírom az olyan hozzászólókat, akik azt szajkózzák, hogy minek ütöd bele az orrod/semmi közöd hozzá/akiről kérdeztél sokkal különb nálad, stb. Számomra ebből az derül ki, hogy nekik nem volt olyan testvérük mint pl.az enyém, és nem kellett végignézniük hogy mivé vált. És igenis van hozzá közöm, és fáj végignézni tehetetlenül. És sajnos vannak emberek, akikkel nem lehet értelmesen beszélni, mert hiányzik belőlük minden jóérzés és tisztelet (az én sógornőm sajnos ilyen - a tiéd kérdező még mindig 100-szor jobb). De szerintem ahogy leírtad, neki nem sok hajlandósága lesz dolgozni.

A habzószájúak pedig nyugodtan pontozzanak le, mert szerintetek én is beleütöm az orrom más dolgába/bennem van a hiba, stb.bla-bla!!!

De ti minek vagytok itt, ha annyira csak a saját dolgotokkal szerettek foglalkozni? Azért csak jobb itt arctalanul fikázni azt aki feltesz egy kérdést, nem?

2013. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Sajnos már anyuék is sejtik, hogy mi áll a háttérben és még nem mertünk erről beszélni a testvéremmel, mert nem akarjuk hogy kiboruljon. Vártam idáig hátha észreveszi, de sajnos a baba miatt egyre elvakultabb. Nagyon féltem, hogy ha később kiderül totál ki fog készülni!
2013. máj. 13. 13:08
 49/66 anonim ***** válasza:
24%

"Nagyon féltem, hogy ha később kiderül totál ki fog készülni!"

- egy felnőtt emberről van szó, aki szerelmével együtt gyereket vár..

ha sokat tesztek ellenük, hátulról, kárrogva: anyós és húg - sikerül kikészíteni az egész kis családját -Hajrá!

2013. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
24%
Pedig sztem is irigy vagy valamiert a csajra azert foglalkozol vele.én is ezt csinaltam amugy es sok az irigyem imadok itthon babazni. Jo mondjuk mi jol allunk anyagilag meg a parom is akarta a babat. Deigen ez volt a celom hogy babat szulni es nem dolgozni legetoleg soha az eletbe de nem is titkolom ezt.jo sokan irigyelnek milyen jo eletem van
2013. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!