Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nőkről?

Mit gondoltok az ilyen nőkről?

Figyelt kérdés

Akik a gyerekvállalást arra használják ki hogy otthon maradhassanak.


Van egy ismerősöm, aki annak ellenére teherbe ejtette magát a párjával, hogy az mondta neki, hogy legalább 2-3 évig még biztosan nem szeretne gyereket. Abbahagyta titokban a fogamzásgátlót.



2013. máj. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok naív, de nekem a kérdező nem tűnik áskálódónak és ártónak.

Szerintem nagyon fogja szeretni azt a kisbabát, mert nem az a pici élet tehet róla.

De azért ne tekintsük már követendő példának a potenciális apajelöltek átvágását. És ne azért akarjunk már szülni, hogy ne kelljen dolgozni!!! Bár kinek mi a motiváció...

Na de ez a sárdobálás, mert valaki kérdezni mert valamit... És ugyebár mindig az a hibás aki kérdez, mert kiteregeti a szennyest és áskálódik, igaz? Még véletlenül sem azért teszi fel a kérdést, mert rágja magát a történteken, és pártatlan kívülállók véleményére kíváncsi. Hát biztos sokra megy itt néhány véleménnyel...

2013. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint- amennyiben nem gondnokság alatt álló, egészséges felnőttekről van szó- ezeken nem kell rágódni.

Nekünk sem, mert csak az egyik oldal ismert. Egész biztos vagyok, hogy a gaz "barinő" is, és a felnőtt, 3 éve házaséletet élő férfi is máshogy mondaná el a történteket.

2013. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Jaj de rákattantál a "barinő"-re. :-)
2013. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

ja. Új szó - nem hallottam még:))

Sziasztok.

2013. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Elég buták az ilyen nők. Az ilyen egyoldalú gyerekvállalásnak sosincs jó vége. Ráadásul ha nincs is hova vállalni akkor jönnek majd a viták, meg a pénz hiány....
2013. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 adriennjeni ***** válasza:
Semmi gond a gyerekvállalással, csak átverte a párját...
2013. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!