Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi az amire ti most...

Anyukák, mi az amire ti most vágytok?

Figyelt kérdés

Legyünk egy kicsit önzőek, és írjuk le ide, mi az amire nőként vágyunk :) Csak anyagiak útján megvásárolható dolgokra gondolok, amiket szeretnétek magatoknak, de vagy nincs rá most pénzetek, vagy sajnáljátok rá, mivel a család miatt másra is kellhet! Kezdem én:

Lassan fel kéne újítanom a ruhatáram mivel már elég régóta hordom őket, szóval néhány új ruha, szeretnék nagyon végre egy kondi bérletet is, valamint van néhány tanfolyam, amit szívesen elvégeznék még gyes alatt. Ezen kívül még soha nem voltunk a férjemmel nyaralni, egy wellness hétvégét szívesen kipróbálnék... :)


2013. máj. 14. 11:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
10-15 db nagyon márkás, nagyon jó minőségű ruhanemű, mert minden cuccom másodkézből, turiból, kínaiból van. kozmetikushoz menni, szemkontúr tetkót, új ciciket :)) Jogsit, saját autót, egészséges ételeket.
2013. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmennék egy fodrász-kozmetikus-pedikűr-manikűr-masszázs-wellness-shopping túrára. :) :)


De amúgy egy saját családi ház a nagy álmom/álmunk... :D

2013. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még csak most fog jönni az első baba, de olyan jó lenne előtte venni egy kocsit és hazautazni Magyarországra. Nagyon hiányzik a családom és a nyugi, szívesen lemennék a Balatonra egy hétvégére egy nyaralóba és csak ülnék az árnyékban limonádét kortyolgatva... Szívesen költöznék nagyobb lakásba, ami van az egy lyuk. Vagy ha határtalan a keret akkor egy családi házat szeretnék. Fodrászhoz is szívesen elmennék, bár az egy hónap múlva talán összejön. Egyébként kellene még itthonra ezer dolog, pl a konyhába edények, krumplinyomó, törölköző nekünk, a régiek katasztrofálisak, új jó minőségű pamut ágynemű. engem ezek is boldoggá tennének. férjemnek új ruhák! Ha lehet még kérni én is elmennék fogorvoshoz sajnos nagyon régen voltam :(
2013. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Wellness hétvége, egy teljeskörű szépítkezéses nap, vásárlás(ruha, cipő,ékszer, parfüm minden) új cicik:), több energiát és időt szeretnék a sportolásra,
2013. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 dizso ***** válasza:
Sziasztok hat en eloszor is 2 ora nyugit vennek magamnak:) es vegre elmennek enni egy sutit a baratnommel es shoppingolni :) uj ruha uj cipo uj taska smink cucc es egy uj fej mer a mostani eleg nyuzott:)
2013. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
egy kiadós alvásra :)
2013. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hitel visszafizetése, fodrász, új ruhák (nemcsak olyan, ami nekem új, a vateráról és a turiból), befejezni a házat, szemműtét/vagy új szemüveg, és mivel visszamegyek dolgozni: munkaidő kedvezmény (teljesen esélytelen). Harmadik gyerek (ezt csak félve merem leírni, bár vágyom rá nagyon).
2013. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!