Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi az amire ti most...

Anyukák, mi az amire ti most vágytok?

Figyelt kérdés

Legyünk egy kicsit önzőek, és írjuk le ide, mi az amire nőként vágyunk :) Csak anyagiak útján megvásárolható dolgokra gondolok, amiket szeretnétek magatoknak, de vagy nincs rá most pénzetek, vagy sajnáljátok rá, mivel a család miatt másra is kellhet! Kezdem én:

Lassan fel kéne újítanom a ruhatáram mivel már elég régóta hordom őket, szóval néhány új ruha, szeretnék nagyon végre egy kondi bérletet is, valamint van néhány tanfolyam, amit szívesen elvégeznék még gyes alatt. Ezen kívül még soha nem voltunk a férjemmel nyaralni, egy wellness hétvégét szívesen kipróbálnék... :)


2013. máj. 14. 11:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én körmöshöz szeretnék már eljutni de vagy sokáig melózok és rohanok a lányomért az oviba vagy a körmösöm nem ér rá. :(

Na meg pár kozmetikai cucc is kéne, új ruhák, szandál/papucs. Ékszerek.


egyébként sajnos hiába dolgozok ebből max a körmöst tudom most kivitelezni. Többi mindig elmegy a lányomra, hitel törlesztésre.

2013. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy új szemüveget, egy futócipőt, pár ruhát, amiket már rég kinéztem magamnak, kb. 2-3 éve...
2013. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Saját ház. :)

Azon kívül megcsináltatni a kocsinkat, vagy másikat venni, új bojler, pár új ruha, az ékszereimet kivenni a zaciból, visszafizetni az összes hitelünket, elmenni a családdal nyaralni, fodrász, a lányomnak pár új ruha, biciklis kisülés...

2013. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Uj ruhák, egy cagy inkább két uj cipő. Kozmetikus, pedikur manikur.sminktetovàlàs. pár ékszer, jogsi.ezek mind mwglennének ha nem sporolnék magamon betegessen.
2013. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Saját házat szeretnék és pár új ruhát. És egy személyi edzőt, mert egyedül nincs elég akaraterőm, hogy formába hozzam magam.
2013. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

be tudjuk végre fejezni a házunkat és be tudjunk költözni.

Egy jó munkahely.

pár ruha,kozmetikus,fodrász,nyugodt hétvége a férjemmel.

hát,hirtelen talán ennyi.

2013. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

úgy látom, egyformán carul él minden válaszoló :S mindenhonnan egy alapvető dolog hiányzik, a ruha...

nah az nekem is a legelső helyen áll,egy darab utcai nadrágom sincs... jó lenne egy kiadós ruhatár feltöltés!

szívesen elmennék egy fodrász-kozmetikus túrára is,mert sztem 10 éve nem voltam egyiknél sem, szörnyen slampos vagyok, pláne így szülés után!

szeretnék egy uszodabérletet, és új kerekeket a korimba! Ha végtelen a büdzsé,akkor gy új bringát is :)

és ezek még csak azok a dolgok,amiket csak magamnak szeretnék,mer ugye ezt kérdezted.

de jól jönne egy beépíthető villanytűzhely, egy frankó jogger babakocsi, egy autó... húúúú, ki sem férne, inkább nem is folytatom :S

2013. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szép új ruhák és cipők, na meg táskák. Férjemmel kettesben egy wellness hétvége. Szeretném kicseréltetni a fürdőben meg a konyhában is a csapot. Jó lenne néhány konyhai eszköz is. Én is szeretnék tanfolyamot végezni.

Igazság szerint most sem lehet panaszom, mert a legfontosabbak megvannak, de azért jó álmodozni kicsit. Tegnap volt szerelőnél az autónk és kiderült, hogy pár dolgot mielőbb ki kell rajta cseréltetni, szóval most majd arra megy el a pénz, de talán egyszer majd a felsoroltakra is jut.

2013. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Most minden vágyam egy jó kis utazás vagy wellness hétvége lenne, masszázzsal, kozmetikával. :) Persze pár új ruha és nyári szandi is jól jönne. Pont ma gondoltam rá, milyen jó lenne valami jó kis étterembe is elmenni, nagyon régen nem voltunk sehol kettesben.
2013. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem beírtam a szárítógépet, de látom, olyat kell írni, amire "nőként" vágyunk. :) :)


Én nőként arra vágyom, hogy többet lehessek a rengeteget dolgozó férjemmel, és hogy legyen időm-erőm nem ilyen topisnak lenni a két kicsi + a magzatka kistesó mellett.

2013. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!