Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elbizonytalanít a gyerekvál...

Ha elbizonytalanít a gyerekvállalás gondolata, akkor nem vagyok anyának való?

Figyelt kérdés
Gyereket szerettünk volna, már rég terveztük. Teherbeesetem, majd missed ab lett a vége. Azóta nagyon bizonytalan vagyok. Arra gondoltam azért történt így, mert lehet úgysem lennék jó anya. És ráeszmélve, h mennyire letört a vetélés, úgyérzem pszichikailag sem vagyok kész a gyerekvállalásra. És azt sem tudom kész leszek-e valaha is. 22L
2013. máj. 25. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,mindenki bizonytalan:)
2013. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem még nem dolgoztad fel a veszteségen. Teljesen normális ha nem akarsz azonnal gyereket.
2013. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem azonnal nem akarok, hanem egyáltalán nem. Ha babasírást hallok az utcán, irritál! És rájöttem, hogy felelőtlen vagyok ahhoz h felneveljek egy gyereket. Szerintetek fog ez változni?
2013. máj. 25. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fog még fiatal vagy. Én pl soha nem is akartam 28-30. éves korom ellőtt szülni.

Légy egy kicsit türelmes magaddal, még fiatal vagy bőven van időd.

2013. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, fog változni. A missed ab-ot sajnálom, én is túlestem egy ilyenen, első baba volt, 30 évesen... Én se akartam gyereket 30 előtt, aztán nagyot változott a véleményem. :)
2013. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez most természetes érzés, gyászidőszak természetes része a tagadás...ez pont az!


Nálunk amikor babát terveztünk pár hónapig nem jött össze, de igazából nem is voltunk célirányosak. Aztán mikor ovu-teszttel próbálkoztunk, az első hónapban úgy tűnt megint nem jött össze. Ugyan nem jött meg, de több, mint egy hétig negatívak voltak a tesztek.

Úgyhogy én is azt éreztem, hogy talán jobb is így, nem is való nekünk gyerek, most még nem is vagyunk készen rá, majd talán valaha, inkább éljük a gondtalan életünket, utazgatunk stb... És így is gondoltam!


Rá pár napra hányingerem lett a popcorn illatától a moziban. Másnap reggel csináltam egy tesztet. Életem egyik legboldogabb pillanata volt az a másodperc, amikor megjelent a két csíkocska! :)

Azóta már egy éves múlt a lányunk, és Ő az életem!!!! A feje tetejére állította az életünket, de bármit megadnék Érte!


Minden rendben lesz, ne aggódj, jó anya leszel, eljön majd a Ti pillanatotok is!!!

2013. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem tényleg "helyre jövök"
2013. máj. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!