Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem idegesíte...

Anyukák! Titeket nem idegesítenek a zenélő árusok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt purina, jégkrémesek, tejes, tollfelvásárló, nyáron dinnyeárus, stb.

Én már totál kivagyok tőlük, hogy délelőtt, és délután is egyfolytában nyomják a zenét, szegény lányom pedig nem tud tőle aludni, v ha el is alszik, tuti hogy felkel rá, és persze orditva.

Már szóltunk két zenedoboznak, hogy kapcsolja ki, v legaláb halkitsa le a zenét, pár napig ment is, de utána megint ujult erővel árulnak.

Titeket nem zavar?


2009. okt. 7. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az az igazság, hogy soha nem altattam csöndben a gyerekeimet, amikor a nagyobbak már megvoltak nem is lehetett, rohangáltak a házban indiánüvöltéssel és 6 baráttal amíg a kicsi aludt. Nem ébrednek fel az ágyudörgésre sem.
2009. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nagyon zavar, pont azért amit leírtál. kisfiam is mindig felkel rá- ráadsul nem értem október közepe van lassan kis eszik még fagyit?? nálunk ilyen mozgó árustól még senkit nem láttam vásárolni, pedig látom eleget, sokat vagyunk lent, mert telepen lakunk. 10 hós a fiam, 2x alszik egy nap, de egyszer tuti felkel ezekre a sz*rokra...:(
2009. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De. :( Én is erről indítottam épp egy kérdést a minap:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam ezzel a kérdéssel, pedig minden nap benézek, olvasgatok.

Én sem akartam csendben altatni a gyerkőcöt, de igy alakult, és csak csendben hajlandó aludni.

Mi egy kis községben lakunk, és itt járkálnak állandóan, én nagyon utálom őket.

2009. okt. 7. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is egy kis községben lakunk, és én sem terveztem csöndben altatni a fiam, de mit csináljak ha egyszerüen csak úgy alszik?

A padló reccsenésére is fent van újra aztán nem lehet bírni vele.

Én is utálom őket egyik ismerősünk fel is jelentette őket, de semmi foganatja nem lett.Hiszen napközben nem számít csendháborításnak.

Nekünk még szerencsénk van mert a telek leghátuljában lakunk és nem közvetlen előttünk megy el a "szólj anyádnak hozzon pénzt" de nekik viszont közvetlen a ház előtt megy el..:(

2009. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is borzasztóan zavart, a mi házunk a telek legelején van és a fiamat pont az utcára néző szobában altattam és állandóan felébredt, felriadt, mert ahogy elmegy az ablak alatt a zenélő autó iszonyat hangos!!

És egyre több van belőlük!!! Húsos, 2 jégkrémes, 2(gombócos)fagyis, 2 gázos, szódás, kenyeres,a mobilposta, mert mi is egy kis faluban lakunk. Nap mint nap járnak, reggel-délbe-este...mindig!

Most várjuk a második babánkat tavaszra...szerintem ez megint egy gond lesz, de mit lehet tenni??? Csak bosszankodni! Hol van már a vidéki csend és nyugalom....???

9h kismami

2009. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak és a kislányomat sem. Mivel már van 3 nagy testvére, nálunk elég átjáróház van. Csend csak éjszaka van. Így aztán a pici hozzászokott, hogy úgy is édesen alszik, ha a bátyja éppen zenét hallgat vagy a tollfelvásárló ordítja a szövegét.
2009. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!
2009. okt. 7. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is iszonyúan bosszant! "Szerencsére" csak amikor anyukáméknál nyaralunk, ez akkor jön elő, amúgy pesti panelosok vagyunk. Persze mindig akkor jött nyáron a bukója, amikor ebéd után a lányom és mi is pihentünk. Egyszer majdnem elkaptam, ha utolérem, tuti kirángatom az ülésből, annyira ideges lettem! Annyira hangos, hogy a holtak is felébrednek rá, hiába jó alvó a lányom. Állítólag a jegyzőnél fel lehet őket jelenteni, de ahogy itt olvasom, nincs sok foganatja. Max. a csúzli lehet hatásos... Jó lenne valami törvény ezek ellen! Szerintem már kimerítik a zajszennyezés fogalmát!
2009. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk apósom ki nem állhatja őket, és ott nincs kisbaba, hanem szimplán minket, mint felnőtt embereket zavar. De pl. ugyanez a helyzet a helikopterekkel, az Örsön pl. én megőrülnék az 5 percenkénti repülők hangjától!


Mi is panelban pesten lakunk, így nálunk más a helyzet: fúrás, faragás, kukanyitogatás az utcán, szemetesautó stb. És nekik sem lehet szólni, hogy pl. ne hétköznap délután 2-kor fúrjanak, ürítsék a konténereket. Mert ha meg hétvégén csinálják, akkor meg az a baj.


Párom is mondta, hogy ezeket a zenélős árusokat fel lehet jelenteni, dehát könyörgöm: aki benne ül, csak a mukáját végzi. Azt kéne feljelenteni, aki kitalálta ezt az egyre jobban terjedő rendszert.

De tényleg nem lehet a babókat burokban, síri csöndben tartani, és mástól sem lehet elvárni, hogy azért mert a babám alszik, tök csönd legyen. Hacsak valaki nem tanyán lakik.


Engem is nagyon tudnak zavarni ezek az erős hanghatások, de ha jogos, akkor nincs mit tenni :o(

Ettől függetlenül, majd lehet, pár hónap múlva én is kiírom ezt a kérdést, mikor már nekem is a babó ott szuszog az ágyában :o))


32 h km

2009. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!