Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem idegesíte...

Anyukák! Titeket nem idegesítenek a zenélő árusok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt purina, jégkrémesek, tejes, tollfelvásárló, nyáron dinnyeárus, stb.

Én már totál kivagyok tőlük, hogy délelőtt, és délután is egyfolytában nyomják a zenét, szegény lányom pedig nem tud tőle aludni, v ha el is alszik, tuti hogy felkel rá, és persze orditva.

Már szóltunk két zenedoboznak, hogy kapcsolja ki, v legaláb halkitsa le a zenét, pár napig ment is, de utána megint ujult erővel árulnak.

Titeket nem zavar?


2009. okt. 7. 14:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Engem sem érdekel, amig a pici nem kelt fel minden zörrenésre. Mint irtam, kis községben lakunk, és itt tényleg csend van, de ezek....legszivesebben kilőném őket.

Ráadásul keresztutcában lakunk, és mikor jön ki a másik utcából, pont a házunkkal szemben jönnek, és nagyon, de nagyon hangosak.

Ez van.

2009. okt. 8. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!