Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok a lányomra...

Képtelen vagyok a lányomra nézni, úgy érzem megőrülök, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Akinek van ideje, olvassa el az előzményeket kérem...Megszületett a harmadik baba, és hát egyértelműen fekete...A lányom azt hazudta, hogy nem tőle van, végig kitartott ez mellett. Apaságit akartunk eddig, de mikor megláttuk a babát, hát egyértelmű volt a helyzet, mondtam neki, vallja be, de ő még mindig tagad, engedné, hogy több 10 ezret kifizessünk potyára úgy, hogy most is egyik napról a másikra élünk az ő felelőtlensége miatt. Akit apukának hittünk, hófehér bőrű szőke srác, látva a baba szó szerint fekete bőrét, kizárt, hogy ő lenne, plusz ő tagadja azt is, hogy csóknál több lett volna köztük.

Ismét hazudott a lányom, anyagilag csőd helyzetben vagyunk, itt egy újabb baba a másik 2 gyerek mellé, és a lányt csak az érdekli, hogy facebookon mutogassa...

Én undorodom tőle már, a végletekig csalódtam benne, szivem szerint elzavarnám, de mi lesz a gyerekekkel?


2013. jún. 5. 12:16
1 2 3 4
 1/40 Kerria ***** válasza:
14%

Bocsánat, ha "hülye" a kérdésem, de csak ez jár a fejemben:

- csak azért akarod elzavarni, mert a 3. baba nem hófehér színű?


Persze lelkileg valóban nehéz lehet, de lehet ez a 3. unoka fog a legjobban támogatni Téged, ha megnő...

2013. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

egyrészről, te nevelted fel.

végre álljatok a sarkatokra, és mondjátok azt, hogy nem tartjátok el többé, menjen a maga útjára, a gyerekeket meg hagyja ott.

már nem a te felelősséged kellene hogy legyen az ő hülyesége.

2013. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%
első, nem tudom, hogy elolvastad e rendesen, de tisztán kivehető, hogy a lánya felelőtlensége és megbízhatatlansága miatt akarja elküldeni.
2013. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
3%
nem olvastam el az előzményeket... téged nem az érdekel, mi lesz a gyerekekkel, hanem magaddal! A saját lányodat elzavarnád?!?! Mert sötét a bőre a babának????? Az én lányom bogár fekete hajjal és barna szemekkel született, holott nem annak "kellett volna", mivel mindkettőnknek világos barna a haja..egy hónap múlva tejfölszőke lett a lányom haja és kék szeme lett!!! Nem érzékenyültél el, amikor megláttad a csöppséget?? Hányan de hányan élnek nehéz anyagi körülmények közt, egy- két szobás lakásban de boldogan!!!!! Én elásnám magam, ha ilyet mondanék a saját gyerekemre!!!!! Azért képes lennél elzavarni a lányodat, unokádat, mert sötétebb bőrű férfi a gyermeke apja?? És undorodsz tőle...pffffúúúújj, remélem nem fogja engedni a lányod, hogy az unokáid közelébe menj!
2013. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Természetes ez a kislány is az én unokám a bőrszínétől függetlenül, nekem az ismételt hazugsága fáj. Esküdözött, hogy nem a volt párjától van, hanem egy magyar fiútól, aki lehet hogy anyagilag támogatná is ezt a kicsit. És még most is lehúzná az utolsó bőrt is rólunk, hogy csináltassuk meg az apaságit, de hát annyira felesleges, de ő inkább hazudik még mindig. Ez fáj nekem nagyon, miért teszi ezt velünk?
2013. jún. 5. 12:25
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

4! olvasd el az előzményeket, aztán utána írj.

Kemény helyzet. Én biztos nem tudnám elzavarni, már csak az unokák miatt sem, és akármilyen "hülye" akkor is az én gyerekem akármit is csinál. De ez így nem mehet tovább, valamit ki kell találnotok. A pici bőrszíne semmit nem változtatna azon, hogy érzek a baba iránt. Így is az unokám lenne.

2013. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideje lenne megtanulnia a lánodnak mi az a felelősség.

A netet "kihúznám", mosson-főzzön magára és a gyerekekre. Elküldeném, hogy menjen a gyerekei apjához.

Azért cselekednék így, mert így fogja fel, hogy nem játék amit csinál.

Persze azért a háttérben figyelemmel kísérném és vigyáznék rá,de hagynám egy kicsit "tanulni" az életet.

2013. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Félre értések elkerülése végett: a lányomtól undorodom! Az unokáimat szeretem, mindegy ki az apa, a másik kettő is megkapott mindent, ő is meg fog.

A lányomat nem bírom már elviselni, mert annak ellenére, hogy az apuka egy fillért nem fizet a gyerekek után, meglopott minket (több 100ezer ft az anyagi kár), még ismét visszament hozzá, és ismét nem védekeztek, és ismét csak akkor szólt, mikor már semmit nem lehetett tenni a terhesség ellen. ÉS végig azt hazudta a terhesség alatt, hogy nem tőle van. Ennek ellenére a fényképek alá a fiú rokonai írják a gratulációkat, és hogy mennyire a fiúra hasonlít, meg milyen szép kis cigánylány lett a baba stb...

Nekem a hazugsága fáj, és az, h 3.jára is megette ezt velünk annak ellenére, hogy eddig mennyire mellette álltunk...:(

2013. jún. 5. 12:30
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zavard el a lányodat otthonról,hátha egy kicsit elgondolkodik a viselkedésérôl.Ezt nem nézheted tétlenül már!A gyermekeket ideiglenesen a gondjaidra bíznák,ha van megfelelô indok a lányoddal szemben.Tôlük nem kellene megválnod.A késôbbiekben meg ha benôl a lányod feje-lágya,visszafogadhatod.
2013. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Kerria ***** válasza:
32%

3- olvastam! Viszont úgy jött át nekem, hogy a bőrszín a jelenlegi probléma.


Persze felelőtlenség, nem mondom hogy nem az, de a másodiknál nem volt az, vagy akár az elsőnél hamár az eltartási gondokat vesszük figyelembe?

2013. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!