Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekesek,3 szobával! Hogy...

3 gyerekesek,3 szobával! Hogy osztottátok el a szobákat a gyerekek között?

Figyelt kérdés

Nagy a lakásunk, 3 szobánk van, és egy nagy 60 nm-es amerikai konyhás nappalink.

3. babánkat várjuk, aki kislány. Amikor Ő megszületik a kisfiunk 5, a kislányunk 2,5 éves lesz. Ők születésüktől fogva külön szobában vannak, de a picinek már nem jut szoba.

Tanácstalanok vagyunk, hogy ki hova kerüljön.

Megosztanátok velem a Ti elosztásotokat és a tapasztalatotokat?


2013. jún. 17. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok mondjuk nem kötözködésből de az egyik válaszolónak írnám hogy ha a ruhásszekrények a kicsinél vannak akkor oda apa az éj közepén hogy megy be ha mennie kell vagy amikor megjön és kell vmi a szekrényből? Legalábbis az én kicsijeimhez nem lehetett bemászkálni mert egyből megébredtek.

Úgyhogy ez pl. nálunk se lenne annyira jó megoldás:)

Hát pedig a nagyokat kellene valahogy tömbösíteni , nem tudom a pici baba mennyit fog ébredni de ha a 2.5 éves is ébred az asztma miatt meg a kicsi is mondjuk tételezzük fel átlagos kis csecsemő és éjjel 2 szer kel szopizni akkor végülis úgyis kelni kell hozzájuk, lehetnek ők az ébredős szoba...

Vagy szegény nagyobb választhat ki miatt kel éjjel a köhögős asztmás miatt vagy a pici baba miatt de nem biztos ám hogy ébredni fog a nagyobb se én is azt gondoltam hogy zavarni fogja azért a nagyobbat a kisbaba, de nem zavarta.

2013. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nálunk az van, hogy mivel mind a kettő születésétől fogva egyedül alszik, ezért nagyon igénylik a csendet. Nem hiszem, hogy a fiam tudna úgy aludni, hogy megy a szobában a párásító, amikor fullad a kicsi megy az inhalátor. Meg ma este beszélgettünk, hogy a nagyobbik szobát nem is igazán tudnánk párásítani, mert az túl nagy.

Nem tudom mi lesz.

A ruhásszekrénynek ott kell lennie, ahol mi vagyunk. Férjem bármikor mehet, és nem lenne szerencsés éjjel becsoszognia a gyerekhez öltözködni.

Lehet, hogy mi csináljuk rosszul, de mind a két gyerekszobában komplett szekrénysor van, és tele is vannak pakolva.

2013. jún. 17. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!