Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetbe? Lehet próbálkozni a babaprojektel?

Figyelt kérdés
Volt 3 pozitiv tesztem de elkezdtem vèrezni. bementem a sürgõsègire axt mondták nem lát terhessèget. elküldött bhcg vèrvètelre 3.10 volt elvileg 5 alatt nem beszèlünk terhessègröl de a doki azt mondta h biztos terhes voltam de elvetèltem. viissza mentem a nõgyógyàszhoz kontrolla rá egy hètre èn azelõtt teszteltem aami negatív lett. A nõgyógyàsz azt mondta engem jól megilyesztettek nèzte a vèrvèteli eredmènyt szò se volt terhessègrôl. elsõ tervezett baba lett volna. most nem tudom lehet próbàlkozni a babával???vagy várjak? èn ès a pàrom.szeretnènk egy picit. aki volt már hasonló helyzetbe azt kèrem irjon. vagu ha netalán mèg is elvetèltem akk mikor lehet próbàlkozni?

#terhesség #spontàn vetèlès
2013. jún. 20. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már az előbb feltetted.
2013. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
persze hogy próbálkozzatok. Még ha volt is vetélés kicsi rá aze sély hogy megint legyen. A nők legalább felének van legalább egy vetélése élete folyamán, ráadsul a tiéd olyan korai volt hogy lehet másnak aki nem tervezi fel sem tünik csak azt hiszi késettt valamiért. Nyugodtan próbálkozzatok.
2013. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :) akk n me várjam.meg az elsõ mentruàciót?
2013. jún. 20. 11:24
 4/13 A kérdező kommentje:
nert lehet kètszer küldtem el :/
2013. jún. 20. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben valóban nem is beszélhetünk terhességről. Elindult valami, de nagyon-nagyon korai szakaszban megszakadt. Ha nem tesztelsz, simán azt mondanád rá, hogy csak késett.

Ekkor nem szoktak várakozási időt javasolni, hiszen egy héttel később már hcg sem volt a szervezetedben. Talán azért érdemes megvárni egy menzeszt, hogy a ciklusoddal tisztában legyél. Utána mehet a babaprojekt tovább.

Sok sikert! :)

2013. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen. ès.most a ciklusomat kb mikor várhatom? 1tõl 8-ig tartott eddig mindig 28napos volt
2013. jún. 20. 11:55
 7/13 anonim ***** válasza:

A vérzés volt a menstruáció, nem értem mit kellene megvárni?

Onnantól számolj, és úgy próbálkozzatok.

2013. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oks köszi szèpen
2013. jún. 20. 22:28
 9/13 A kérdező kommentje:
de kiszàmoltam ebbe a hónapba 14.èn volt peteèrèsem errõl már lemaradtam.....
2013. jún. 20. 22:32
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor marad a következő. Biztos sikerülni fog megint éskicsi rá az esély hogy ujra megismétlődjön.
2013. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!