Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó kivinni a...

Miért nem hajlandó kivinni a lányát sétálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 1 szobás lakásban élünk, nemsokára 2 éves a lányunk. Semmi segítségünk nincs a gyermeknevelésben, nincs egy db nagyszülő vagy rokon sem, akire akár egy órára rábízhatnánk. Ebből következik, hogy én vagyok egyedül vele immáron 2 éve. A legtöbb idő, amit eddig gyerek nélkül töltöttem, az pár óra volt. Besokalltam. Kértem az apját, hogy legalább vigye ki ő sétálni, addig is "gyerekmentesen" vagyok. De nem hajlandó. 24 órát dolgozik, majd 48 óra itthonléte van. Ebből a 2 napból kértem, hogy áldozzon a gyerekére 1-1 órát, hogy én egyedül lehessek. Nem. Mit tehetnék?



2013. jún. 28. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tőle kéne megkérdezned.
2013. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
én addig nem dugnék vele,amíg........
2013. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon őket, menj el Te sétálni. Szólj a férjednek, hogy "el kell mennem 1 órára, vigyázz addig légyszi a lányunkra, sietek haza."
2013. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

a másodiknak jó tippje van :) alkalmazható :)

a harmadik is jó :) egy kis szoli vagy kocogás kiszellőztet :)

2013. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondd, hogy leszaladsz a boltba, és menj vissza három óra múlva.
2013. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek... Ha akarok, kimegyek egyedül a boltba. Nekem arra lenne szükségem, hogy Ő vigye ki, ne kelljek ahhoz én is. Legalább ennyi egyedüllétem legyen. Ha pedig én nem veszek erőt magamon és nem viszem ki, akkor a gyerek aznap nem megy sétálni! Nem az ő kárára szeretném a szabadságot!
2013. jún. 28. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a dolgot. Csak azt nem értem, hogy miért nem teszi meg. Más nem csecsemőről van szó. Kérdezd meg tőle, hogy mitől fél!
2013. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Más = már
2013. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
ÚÚÚ, én még reggel azért szóltam a férjemnek, hogy nem mosta el este a cumisüveget...De most a Főtéren van a kislányommal már kb. 2 órája, ilyenkor szégyenlem magam :).A válasz a kérdésedre: valamit ne csinálj meg e férjednek, ami neki nagyon fontos lenne..dugás, vasalt ing, vacsora az asztalon stb.
2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

NÁlunk ugyanez, csak épp 3 gyerekünk van és senki, de senki segítségünk. Ő 3 gyereket soha nem visz ki, max. 1-et, nagyon ritkán 2-t.

Épp a válás határán vagyunk, mert én is besokalltam.

2013. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!