Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó kivinni a...

Miért nem hajlandó kivinni a lányát sétálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 1 szobás lakásban élünk, nemsokára 2 éves a lányunk. Semmi segítségünk nincs a gyermeknevelésben, nincs egy db nagyszülő vagy rokon sem, akire akár egy órára rábízhatnánk. Ebből következik, hogy én vagyok egyedül vele immáron 2 éve. A legtöbb idő, amit eddig gyerek nélkül töltöttem, az pár óra volt. Besokalltam. Kértem az apját, hogy legalább vigye ki ő sétálni, addig is "gyerekmentesen" vagyok. De nem hajlandó. 24 órát dolgozik, majd 48 óra itthonléte van. Ebből a 2 napból kértem, hogy áldozzon a gyerekére 1-1 órát, hogy én egyedül lehessek. Nem. Mit tehetnék?



2013. jún. 28. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írasd be a gyereket bölcsibe te meg menj vissza dolgozni mindenkinek jobb lesz.
2013. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Októberben kezdi. Egyébként meg nem ez a megoldás, gondolom ezzel te is tisztában vagy...
2013. jún. 28. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!