Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülnétek Neki vagy Nem ha ez...

Örülnétek Neki vagy Nem ha ez történne? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Több gyerekes anyuka vagyok és édesanyám el szokott jönni hozzánk néha. Ilyenkor általában vagy a kádat jól kisúrolja, vagy a tűzhelyet, mikrót átsúrolja, konyhaszekrényt átrendezi( pl én nem öntöm át a lisztet, cukrot, sót dobozba és ő befőttes üvegekbe átrakta ezeket) ....

Ti örülnétek ennek és segítségnek vennétek vagy nem tetszene a dolog ?


2013. júl. 9. 18:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Két gyerek mellett. Viccelsz imádnám érte. Anyukád egy angyal. Kedves tőlle hogy segít.
2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
nyílván azért teszi mert segíteni akar , de én baromi megalázónak érzem...a rendezésnek meg nem látom értelmét...
2013. júl. 9. 22:13
 23/28 A kérdező kommentje:

nekem az az egy a segítség ha vigyáz rájuk, játszik a gyerekekkel, a háztartást én szeretem ellátni magunk után.....


pl ha lehúzza csak úgy az ágyneműnket azt nem szeretem...

mert reggel miután felkeltünk átjött és le szedte a huzatot....én meg csak néztem h miért is ??

2013. júl. 9. 22:17
 24/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, utolsó (19-es) vagyok. Én is kellemetlenül érezném magam. Egyszer fordult elő, hogy anyósom kivasalta a gyerekem ruháit helyettem. Esküvőn voltunk, még csak egy gyerekem volt, anyósom vigyázott rá. Nem én kértem a vasalásra. Nagyon határozottan megmondtam, hogy köszönöm, de ez az én dolgom, és én szeretném megcsinálni, úgyhogy legközelebb nálam ne végezzen semmilyen házimunkát. Mondjuk nem is szeretem, ha más nyúlkál a dolgaimhoz, ez is igaz. De azóta nem is fordult ilyen elő. Úgyhogy osztom a véleményed, inkább a gyerekekkel legyen.
2013. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Látom azóta más is írt, már nem voltam utolsó. :) Mindegy, a lényegen nem változtat. Nagy meglepetéssel látom, hogy a többség nem ért egyet veled, kérdező!!!
2013. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki! :D egyszer vigyázott a gyerekekre míg elmentem boltba, mire hazajöttem felsepert! Mondtam is neki, otthon nincs dolga????? Nem csinálta életében eleget? Kádat súrolni??? Ki van zárva! Inkább én segítek nála!
2013. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Azért is kérdeztem meg mert látom sokan örülnének az ilyen fajta segítségnek (NINCS IS EZZEL BAJ)...csak én más típus vagyok....


Nekem nagyon kellemetlen ha valaki úgy érzi rendet kell raknia szekrényembe vagy az ágyneműt kimosni...főleg mivel úgy érzem én is ellátom rendesen a háztartást.....

szóval lehet így azt hiszsi örülök neki, lehet fiatalon ő esetleg örült volna ennek...majd megpróbálok beszélni vele hogy ne tegye ezt, elég ha játszik a gyerekekkel, a többit én intézem...remélem nem bántom meg de muszáj lesz megbeszélni.....

2013. júl. 10. 07:56
 28/28 anonim ***** válasza:

Az,hogy segít a takarításban,még rendben is van- bár engem személy szerint zavarna,ha rajtam és a Páromon kívül más nyúlna a tisztító szerekhez,elvégre ez a mi házunk!!!

Volt a családból aki megtette,de inkább a saját lakhelyén tette volna, olyan mocsok és kupi volt,hogy nem szívesen mentem oda.


Az,hogy bármit is átrendez,már sokk! Nem az Ő lakása,Ti laktok ott! Szép dolog a segítség,de ez nem segítség!! Borzasztóan idegesítene!!

Amikor hazajöttem a kórházból szülés után,akkor majdnem agybajt kaptam,mert semmit nem találtam ott,ahol a helye van! Pedig akkor olyan vigyázott a gyerekekre,aki tudja minek hol a helye!

Szerencsére egyik sem áll már fent nálunk :-D

2013. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!