Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülnétek Neki vagy Nem ha ez...

Örülnétek Neki vagy Nem ha ez történne? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Több gyerekes anyuka vagyok és édesanyám el szokott jönni hozzánk néha. Ilyenkor általában vagy a kádat jól kisúrolja, vagy a tűzhelyet, mikrót átsúrolja, konyhaszekrényt átrendezi( pl én nem öntöm át a lisztet, cukrot, sót dobozba és ő befőttes üvegekbe átrakta ezeket) ....

Ti örülnétek ennek és segítségnek vennétek vagy nem tetszene a dolog ?


2013. júl. 9. 18:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%
Engem a szégyen ölne meg, ha anyukám csinálna ilyen dolgokat nálam. Nekem is több gyerekem van.
2013. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
engem ilyen veszély nem fenyeget, kb fel is fordulhatok a 2 gyerekemmel.
2013. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

én örülnék a súrolásnak, átrendezésnek nem.

mikor kórházban voltunk a fiammal, akkor anyós kitakarított nálunk, mindent elpakolt, szétpakolt, kidbott, semmit nem találtam napokig, az nem volt túl jó, de maga a gesztus jól esett.

viszont átvitte magához a szennyeseinket és kimosott ott mindent, annak nagyon nem örültem.

egyrészt nem volt mit felvennünk, másrészt piszok megalázónak éreztem, hogy a bugyijaim a nappalijukban szárad :S

de súrolni bárki jöhetne hozzánk, én öröm táncot járnék :DDD

2013. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%
Biztos, hogy nem engednék neki ilyeneket. Foglalkozzon az unokákkal, majd én addig súrolok. Súrolt ő már eleget.
2013. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát, ha átrendezi a dolgaimat azt nem igen szeretem:-)) de persze nem szólok neki...örülök, legalább segítség...ennyi..ha szereti csinálja, annyira úgy sem tud össze-vissza pakolászni:))
2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó a viszonyom amugy is anyuval ,meg megmentette a kislányom 3letèt is így tőlem a földre is öntözhetne mindent! De persze ilyet nem tesz! :) De ha itt van nálunk ami sajna ritka akkor mundent megcsinál! Amièrt nagyon hálás vagyok! De ha otthon vagyunk vudèken èn is mindenben segítek neki!
2013. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene..Értem én,hogy gesztus meg minden...de én nagyon nem szeretem,ha valaki rendezkedik a házunkban,még egy mosogatás erejéig sem...(mondjuk anyu "durvább" volt,lecserélte a függönyeinket,míg nyaraltunk...nagyon szépeket vett,de nagyon fel is bosszantott,hisz legalább megkérdezhetett volna...)

Anyósom is ilyen pakolós fajta,de őt is leállítottam,vele szerencsére könnyebb volt megértetni,mint anyuval,hogy én ezt nagyon utálom...

2013. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Elnézném a konyhaszekrény átrendezését, mert a többi óriási segítség lenne. Egyszóval örülnék.
2013. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11-esnél a pont! Én nyomtam neked egy zöld kezet is. Én is több gyerekes vagyok, de nem fordulhat elő, hogy anyám nálam takarítson.
2013. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

a helyzet az hogy én úgy érzem rend van Nálunk és nem kellene ilyen dolgokat megcsinálnia mert én is mindent megcsinálok és megteszek a tisztaságunkért.....kellemetlen hogy ha takarít utánunk, az segítség ha vigyáz és játszik a gyerekekkel de ebbe a suvickolás nem tartozik bele....

ezeket addig csinálja míg pl elugrok valahova üyet intézni ..... de szerintem tök felesleges, inkább a gyerekekkel való játék lenne a lényeg mint az amit én is meg teszek....

2013. júl. 9. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!