Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznátok ezt fel?

Hogyan dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés

a párom 28 éves, én 23 és van egy 3 és fél hónapos kisfiunk.

A páromnak rengeteg nővel volt dolga előttem. Volt egy hosszabb is, de a legtöbb csak 1 éjszakás volt. Nagyon rossz ebbe belegondolnom, mert nekem ő a 3-dik férfi az életemben, akivel együtt voltam úgy is.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak erre sokszor?


2009. okt. 21. 09:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ő is mondta, hogy nem jelentettek neki semmit.

Soknak a nevére sem emlékszik :-)

Tudom ez nem vicces annyira.

Akit tényleg szeretett, az a lány, aki előttem volt.

De a lány elhagyta, mert az anyja tönkretette őket.

Nem voltak sokáig együtt. Azt hiszem 8 hónapig, de nem volt boldog a párom.

2009. okt. 21. 10:12
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
na, látod, veled meg boldog! erre gondolj :)
2009. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ Az én párom sem élt szerzetes életet,de én úgy fogom fel ,hogy legalább már kiélte magát és nem kell azon parázni,hogy még hiányzik valami!

Mi ezt tök jól megbeszéltük együtt vagyunk 5 éve 1 éves a babánk!

2009. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ebben a cipőben járok ugyhogy megtudlak érteni.Nekem is nagyon rossz,de nem szabad rá gondolni.csak is arra kell,hogy veled és a picivel van és szeret titeket.Éncsak így tudom elhesegetni a rossz emlékeket.Persze a párommal is beszéltem ezzekről aki azt mondta ha nem minket szeretne hanem még csajozna már nemm lenne velünk.Az a mult ilyen volt és nem lehet megváltoztatni kár rajta töprengeni.
2009. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes! Szerintem nem egészséges amit leírtok. Senki nem megy már úgy férjhez ill. nősül, hogy ő az első. Férjem sem volt szent, sőőőt, minden hétvégén más csaja volt (saját bevallása szerint), volt több hosszabb kapcsolata is, ahol elmúlt a szerelem, vagy eleve nem is volt. Ezekből a kapcsolatokból még hasznunk is van, fantasztikus tapasztalatot szerzett szexuális téren, nagyon "ért" a testemhez. Mikor összejöttünk nekem is sokszor eszembe jutott az ami nektek, de közben kinőttem a tinikorból és nem agyalok ökörségeken. 8 éve vagyunk együtt, ez alatt bebizonyította, hogy megváltozott, és nincs okom féltékenykedésre. Nem járunk egymás nélkül bulizni, szerintünk ez nem fér bele egy JÓ házasságba, soha nem csalnánk meg egymást. Van egy csodás 13 hónapos kislányunk, csak egymásnak élünk. Évek óta eszembe sem jutott, hogy előttem más is létezett. Ahol ez eszébe jut egyik félnek is, ott valami nincs rendben a kapcsolatban.
2009. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért "rágódsz " ezen,ez az élet rendje.És ha fordítva lenne,hogy neked volt több fiúd(kapcsaolatod)előtte,ő szerinted rágódna rajta?Szeret,jól megvagytok,van 1 babátok,meg tudjátok beszélni a problémákat ez egy kapcsolat alapja.

Nálunk a fordítottja van,min.2x annyi fiúm(volt 2-3 több éves is) volt mint neki barátnője(neki 3 volt).Neki az első kb.3 évig tartott.Volt olyan ,hogy hiába keresett csajt,nem akadt horogra senki 6 évig.Ezután ismertük meg egymást.Lassan 5 éve vagyunk együtt,van egy 1 éves kislányunk,szeretjük egymást.A szexben lenne mit fejlődjön,de így szeretem és próbálok csiszolni rajta:-),eszébe sem jut,hogy megcsalnám,de ő sem engem .

2009. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja,mindketten elmúltunk 30 évesek,és nem vagyuk az a nagy bulizós fajta.Inkább bowlingozunk,kerti partyzunk.
2009. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, ez nálunk pont fordítva van, pedig kb. azonos az előéletünk, de a férjem nagyon nehezen dolgozza fel, hogy más is volt előtte, pedig már 12 éve együtt vagyunk.

Ő is érzi, hogy ez nem normális, de nem tud ellene tenni.

Szerintem ez is, mint ahogy a féltékenység is, abból fakad, hogy nem bízol magadban eléggé.

Hidd el, hogy te is vagy olyan jó mint az elődeid, sőt sokkal jobb, hiszen végül téged választott. Te lettél a gyermeke anyja.

2009. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én ezen akkor gondolkoztam, mikor megismerkedtem a párommal, aminek lassan 8 éve. Ő sem volt szerzetes, saját bevallása szerint a fősulin a csajok 80 %-aával együtt volt, bár nem a lányok voltak többségben az évfolyamukon, szóval akkor is volt pár nője. Az utolsót én hajtottam el a francba. :)) Engem nem zavar már. Mondjuk én sem voltam előtte egy szentfazék, nekem sem ő volt az első, sőt a másidik és a harmadik sem. Eleinte járt a fejembe, hogy hűű biztos hogy jó vagyok neki, meg biztos volt jobb nálam, de az évek alatt elmúlt ez az érés. Ma meg már viccesen emlegetem neki a volt csajait (ő meg a volt pasijaimat) néha néha és jókat nevetünk rajta. Tudom, hogy engem szeret, hisz ha nem szeretne nem vettünk volna közösen házat, nem akart volna tőlem gyereket, szóval nem együtt építettük volna fel a közös életünket. Gondolj bele, ha az ember mindenkitől karna gyereket, akivel jól érezte magát, már rég túlnépesedett volna ez a föld. De ő csak és kizárólag Tőled akart, mert Benned találta meg az Igazit, a másik felét és a szerelmetek gyümölcse most már 3 és fél hónapos.

Én legalábbis így vagyok, utólag egyik pasimra sem tudok úgy visszagondolni, hogy lehet inkább neki kellett volna szülnöm. Nekem a férjem a mindenem, a szerelmem, a gyerekem apja, a másik felem. A sok ex meg a múltam, amire hol jó néha visszaemlékezni, hol nem, de ezen változtatni nem lehet, ezt el kell fogadni a férjemnek, mint ahogy én is elfogadtam az ő exeit.

Remélem hamar túl teszed magad ezen a dolgon. Ne gondolj rá! Szeresd a párod, a közös gyereketeket és Ti kis családotokat.

2009. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te.Csak nálunk annyi különbség van hogy gyerekkorunk óta együtt vagyunk,és elsők voltunk egymásnak mindenben.(csók,szex)De egyszer otthagyott egy másik csajsziért.2 hónapig voltunk külön és azt tudtam hogy volt valakije de amikor kibékültünk akkor azt hazudta,hogy semmi nem volt köztük.Aztán 3 évvel később a csaj mesélte el az egészet.Hát nem úgy ahogy ő mesélte gondolhatod.De még akkor is azt mondta,hogy csak egyszer történt meg.Már megszületett a kisfiunk(11év után) amikor egy másik ismerősünk világosított fel arról,hogy az a csaj lehet,hogy tőle volt terhes.Este megkértem a párom hogy beszéljen már egyszer őszintén erről az egészről és akkor mondta,hogy többször voltak együtt nem csak egyszer.Épp tegnap jutott az eszembe ez az egész,de engem nem is az bánt hogy együtt volt valakivel hanem hogy hazudozik jobbról-balra ahellyett hogy az elején elmondta volna az egészet és lehetőséget adott volna arra hogy eldöntsem hogy szeretnék-e vele újra összejönni.Sokszor eszembe jut ez az egész,de próbálok arra gondolni,hogy remek apa,nem iszik,nem dohányzik és várjuk a második babánk érkezését.De azért ilyenkor amikor eszembe jutnak ezek a dolgok akkor nem nagyon beszélek vele,mert nagyon haragszom rá.Próbálom magamban elrendezni a dolgokat.
2009. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!