Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy leszbikus vagy meleg pár nevel egy örökbe fogadott gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 23:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
11%

"Az is genetikai torzulás, ha valaki vörös hajú... -.-"

Csak épp az nem okoz sem fizikai, sem pszichés szempontból semmiféle fogyatékosságot -.-


Jöhet a következő nevetséges érved.

2013. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
10%

"Az ember is úgymond "genetikai torzulással" alakult ki a majmokból. Egyeseknél jobban másoknál kevésbé úgy látszik..."

Na, még egy félművelt hülye, aki tudományos érvekkel próbál okoskodni. Most az egyszer kisegítelek, hogy ne halj meg hülyén: az emberi nem a majmokból alakult ki, ha már az evolúcióról beszélsz, akkor nézz utána legalább pontosan, mielőtt hülyeségeket írsz ;)

2013. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne látna más mintát? Átlag gyereket nem szokás 18 éves koráig kivinni a házból?


Visszakérdezek: aki meleg, az hol látta a "mintát" szerinted?

2013. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim válasza:
87%
A kérdezőnek szerintem nincs elég izgalom az életében ha fölöslegesen igyekszik feszültséget kelteni. Ennyire ne unatkozz kérlek.
2013. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén nektek nem mindegy hogy ki kivel mikor hogyan?
2013. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
91%
28-as lány vagyok. A melegek gyereket szeretnének és tervezik az egészet. Nem ismerek olyan meleg párt, aki úgy vállalt volna gyereket, hogy majd lesz valahogy. Nálunk az nem úgy működik, hogy jaj, ne használjunk már gumit, mert nem kényelmes, meg olyan jó beleélvezni és akkor megtörténik a "baj" és hát nincs más választás, házasodni kell, felnevelni a gyereket. Két olyan ember házasodik össze, felelőtlenségből, akik nem is egymáshoz valók, akik nem is gondolkoztak a jövőn! Mert, ha valaki gondolkozik egyáltalán és tervei vannak az életével, az nem fog kockáztatni! Én láttam a tökéletes mintát, noha a szüleim nincsenek megesküdve és láss csodát, mégis meleg lettem. Most akkor ki a bűnös? Nem neveltek melegnek, ennyi! Sőt, ki is akadtak, amikor bejelentettem, hogy leszbikus vagyok, de elfogadják.
2013. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos vannak ilyen emberek. Tény hogy a homoszexuálisok körében legalább 3x több a pedofil.


Ezt bizonyítja hogy ezek a beteg állatok nagyon szeretnek fiatal fiúkat örökbe fogadni még véletlenül se kislányokat. Nem is egyet hanem többet ahogy #28-as válaszoló is írta és egy műsorban is mutatták 4-5 kisfiút fogadtak örökbe. Ez nyilvánvalóan üzenet nekünk egészségesen gondolkodóknak hogy ők ártatlan gyerekekkel fajtalankodhatnak és megtehetik köszönhetően a sok bolond ostoba birkának aki ezeket védi. Amíg van normális szülő addig undorító azt hajtogatni dogmatikusan hogy hát jobb mintha árvaházba lenne.


A homoszexuális kutatások hazugságok. A mai napig tabu ezt kutatni mert 1973-ban amikor levették a betegségek listájáról világos volt hogy itt nem kutatások lesznek hanem hazugságok. A homoszexualitás nem genetika. Ezt már számtalan ikerkísérlet cáfolta másrészt az evolúció nem engedi. Nem látjuk hogy a homoszexuálisok gyerekeiből feltétlen melegek lesznek hiszen nem örökletes vagyis nem genetika. Másrészt homoszexualitás nem egy szexualitás egy néven említeni a heteroszexualitással ostobaság. Amit művelnek szexualitás alatt az valójában beteg, aberrált és egy átverés. Mert akárhogy próbálkoznak mindig fel kell venniük női vagy férfi szerepeket. Van egy domináns, uralkodó és egy passzív fél. Csak hogy mivel a nő az nő és a férfi meg férfi nincs hova bedugni csak egymás sz*ros s*ggébe. Nincs más mód hogy d*gjanak aki erre vetemedik az aztán tényleg egy beteg, aberrált köcsög lehet. Az orális szex ugyanez.


Összegezve betegek, romlottak, nem riadnak vissza gyerekek megrontásától, és gusztustalanok? Ezeknek gyereket adni vagy házasságot? Milyen elvetemült ember képes akár felhozni hogy jutalmazni kell őket?

2013. júl. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
80%

"ne keverd a meddő párokat a meleg párokkal nem ugyanaz,nem értem miért nem lehet elfogadni,hogy nem természetes ha 2 meleg nevel gyereket"

Az sem természetes, ha a meddő pároknak csinálnak gyereket mesterséges úton.


" nem természetes a másikat seggbe rakni,"

Pedig sok hetero pár is művel ilyesmit, akkor nekik is tiltsuk meg a gyerekvállalást. Sőt, az orális szex sem természetes, akkor gyorsan vegyük el a gyereket minden pártól, akik ilyesmit művelnek.

Nevetséges érvnek tartom, hogy a szexuális szokásai miatt ne vállaljon gyereket egy pár. Normális szülők a szex semmilyen formáját nem űzik a gyerek szeme láttára. Függetlenül attól, hogy hetero, vagy meleg párról van szó.

2013. júl. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
83%

"Az is genetikai torzulás, ha valaki vörös hajú... -.-"

Csak épp az nem okoz sem fizikai, sem pszichés szempontból semmiféle fogyatékosságot -.- "

Hosszan lehetne azon vitázni, hogy mit nevezünk fogyatékosságnak. De oké, hívjuk annak. Akkor szerinted egyéb fogyatékkal élő párok sem vállalhatnak gyereket? Én pl mozgássérült vagyok, és van gyerekem. Akkor a te érvelésed szerint az én gyerekem torzul a fogyatékosságom miatt. Szóval én sem nevelhetnék gyereket.

2013. júl. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
0%

"Hosszan lehetne azon vitázni, hogy mit nevezünk fogyatékosságnak. De oké, hívjuk annak. Akkor szerinted egyéb fogyatékkal élő párok sem vállalhatnak gyereket? Én pl mozgássérült vagyok, és van gyerekem."


Nézd, lehet, hogy kegyetlen lesz, de ha annyira fogyatékos valaki testileg - akár te, akár más -, hogy nem képes egy gyerekről gondoskodni, akkor nem kéne, hogy gyereket neveljen. Persze nem állítom, hogy a te esetedben erről van szó, csak ha már kérdezted, akkor ez a véleményem.


"Akkor a te érvelésed szerint az én gyerekem torzul a fogyatékosságom miatt."

Valamilyen szinten biztosan hatással van a gyerek lelki világára, hogy az édesanyja/apja(nem tudom, férfi vagy nő-e vagy :P) mozgássérült, más ember lesz így belőle, mintha nem lennél mozgássérült. De jó esetben ez valószínűleg pont egy pozitív "torzulást" eredményez, mert pl. az átlagnál figyelmesebben fog viselkedni a mozgássérültekkel, pl. a buszon segít nekik fel/le szállni, stb.


Viszont fogalmunk sincs, hogy a b*zik által nevelt gyerekek mennyire és milyen irányban torzulnának. És nem vagyok annak híve, hogy kísérleti nyúlnak használjuk ennek kiderítésére az árva gyerekeket.

2013. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!