Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy leszbikus vagy meleg pár nevel egy örökbe fogadott gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 23:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek, ha egy pár nem tud gondoskodni egy gyerekről, akkor ne vállaljon gyereket. De nem tudom ez hogy jön ide, hogy te milyen alapon döntöd el, hogy márpedig egy pár azért nem tud gondoskodni a gyerekről, mert adott esetben melegek.


Igen, nyilván hatással lesz a gyerekre, hogy a szülei valamiben eltérnek a nagy átlagtól. Mondjuk pl. nem lesz homofób, nem nevezi "b*zinak" a melegeket, nem ír ki ilyen kérdéseket. Esetleg más szinteken is nyitottabb lesz, nem néz ferdén mindenkire, aki valamiben picit is különbözik az átlagtól (pl. valamilyen fogyatékossága van), és nem nézi le azt, aki nem olvad bele birka módra a tömegbe.

2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
10%

"és nem

nézi le azt, aki nem olvad bele birka módra a

tömegbe."


nos, ez rossz hir lesz szamodra, de pontosan te es a hozzad hasonlok azok, akik birka modra brleolvadtok s nyajba. ugyanis ezzel a buzogany-partolassal pontosan a liberalis trendet kovetitek..

2013. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
79%

Igen, liberális vagyok. És? Tudod, a liberalizmus nem valami csúnya káromkodás, nem egy szitok szó, bármennyire is szeretik mostanában így használni. Van neki jelentése is...

A liberális azt jelenti: mindent szabad, amíg másoknak nem ártunk vele. Én ezt az elvet teljesen magaménak érzem.

2013. júl. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem, amikor az állítólagos konzervatív emberek pofáznak, hogy a liberálisok ilyenek, meg olyanok. Liberálisnak lenni nem azt jelenti, hogy az MSZP-t támogatom, vagy a bal oldalt, csupán annyit jelent, hogy elfogadom az embereket olyannak, amilyenek és nem diszkriminálok senkit, aki kicsit más, mint a többi. Főleg, ha nekem nincs hozzá semmi közöm. Pont nem érdekel, hogy ki és mit, illetve hogyan csinál, ha engem nem érint. Viszont melegként nekem ugyanolyan fontos a családom és igen, nekem is vannak értékeim, csak kicsit nyitottabb vagyok. Talán ezért is kedvelnek.
2013. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
8%

"hogy elfogadom

az embereket olyannak, amilyenek és nem

diszkriminálok senkit, aki kicsit más, mint a

többi. Főleg, ha nekem nincs hozzá semmi

közöm. Pont nem érdekel, hogy ki és mit,

illetve hogyan csinál, ha engem nem érint."


jaj, de szep eszme, a konnyeim is majd kicsordulnak :D

csak epp a hulye libelaris agyatokkal az individualizmusnal tovabb nem vagytok kepesek latni. szamotokra csak az egyen letezik, ezen a szinten vagytok kepesek ertelmezni mindent. ami nekem szemely szerint nem art, az nem zavar, ugye ez a ti gyermeteg elkepzelesetek a vilagrol. de ti meg a hulyenel is hulyebbek vagytok, mert meg egy hulye is latja, hol hibadzik ez az egesz. de rendes leszek, es elmeselem nektek. tegyuk fel, valami tavoli unokatesodat , aoi ugyan nem kotodik szorosan hozzad, de neha azert talalkoztok, napi sonten kiraboljak, es meglopjak, mert valami olyan szar kornyeken lakik. szemely szerint ez teged nem erint, ugye? megis zavar, megis bosszant, legszivesebben megis odamennel, es megvedened, ha tehetned. azert, mert hiaba altatod magad a libsi hulyeseggel, nem birod msgadbol kiirtani az osztont, h. megvedd a kozosseged. mert az ember kozossegi leny, kozossegben eletkepes, ezertva hibas nezet a liberalizmus, mert nem azt kell toleralni es engedni, ami nekem szemely szerint nem art, hanem azt engedem es toleralom, ami sem nekem, sem pedig a kozossegemnek nem art. es a kozosseged nem csak csaladod, hanem a varosod, a nemzeted is. es ez a masik oldalrol is igaz; magamnak is csak olyan viselkedest engedek meg, ami sem mas szemelynek, sem pedig a kozossegnek nem art. igy mukodik az ember, es ezt semmilyen liberalis agymosas nem tudja felulirni, meg a magadfajtakban sem, mert ez az oszton meg benned is felebred, ha a kozeli kozossegednek artanak.


szivesen a felvilagositast, igy talan felulemelkedhettek egy papucsallatka szellemi es erkolcsi szinvonalan, bar, ha ezt eddig nem fogtatok fel magatoktol, akkor lehet, hogy hiu abrand..

2013. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
90%
# 55/55: Oda ne rohanjak, hogy milyen okos vagy. Gratulálok! Mégis hol ártunk mi melegek a közösségnek, a nemzetnek, más embereknek??? Sehol! Nem rabolok ki senkit, nem bántom az embereket, nem vagyok bűnöző, adót fizetek, ahogyan mindenki más is. Nem zaklatunk gyerekeket, nem csókolózunk nyilvánosan, alig merem megfogni a barátnőm kezét az utcán. Pedig nagyon szeretném. Alapvetően nem tartom helyesnek, ha bárki is az utcán nyalja, falja egymást, de nekünk még egy ölelés sem jöhet számításba. Ez meg, hogy a gyerekek ilyen meg olyan példákat látnak, ez is kútba esett és tudod miért? Leírtam! Nekem ott volt a heteró szülők és családminta, mégis leszbikus vagyok. Erről ennyit.
2013. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
9%

"# 55/55: Oda ne rohanjak, hogy milyen okos

vagy. Gratulálok!"

koszi, orulok, hogy segithettem a megvilagosulasban.


egyebkent a búzàkrol eddig szo sem volt, mert sajnos tulbecsultelek, es felteteleztem, h. magadtol is rajossz mar igy, h. a kezdolokest megadtam. de elmondom:

ugye van a kozosseg, aminek az erdekei, mint mar elmagyaraztam, felulirjak az egyen erdekeit. na most, mi, itt, europaban alapvetoen a keresztrny ertekrendet kovetjuk, ha tetszik, ha nem. es mivel mindenkinek - neked is - alkalmazkodnia kell azokhoz az erkolcsi normakhoz, amiket a kozosseg kovet, ezert neked nincs jogod ezt megszegni, mert az neked nem tetszik. mint ahogy nekem se tetszik, h. nem cigizhetek a vonaton, de elfogadom. szoval ha nem tetszik, rl lehet menni oda, ahol ezt engedik.

2013. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
73%
# 57/57: És ki vagy te, hogy meghatározd, hogy egész Európában mi a trend? Én keresztény értékek szerint nőttem fel és úgy fogom a gyerekemet is nevelni, de ettől még nem leszek heteró. Érdekes az érved már megint, mert egyértelműen erős katolikus vallású országok is engedélyezik a melegházasságot. Argentína, Brazília, Spanyolország, Portugália és Uruguay is engedélyezi az azonos neműek közötti házasságot. Nem beszélve Kanadáról, az Egyesült Államokról és még számos Nyugat - európai országról. És a cigis érved is kidobhatod a kukába, ugyanis az törvényszegés, ami büntetendő, a melegség viszont szerencsére sehol sem törvényszegés és pattoghatsz, ahogy csak szeretnél, nem is lesz az. Európában, a Kelet - európai országokon kívül, mindenhol jelentős többség van a melegek mellett, mint ellene. ;)
2013. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
7%

"Tudod, a liberalizmus nem valami csúnya káromkodás, nem egy szitok szó, bármennyire is szeretik mostanában így használni. Van neki jelentése is...

A liberális azt jelenti: mindent szabad, amíg másoknak nem ártunk vele. Én ezt az elvet teljesen magaménak érzem."


Te nem vagy liberális egy ostoba megvezetett birka vagy. A liberalizmus egy váltózó eszme mást jelentett 2-300 éve mint most nevetséges összehasonlítani őket. Néhány egyszerű példával jól belehet mutatni hogy amit ti liberalizmusnak neveztek nem több egyszerű fehér és férfigyűlöletnél. A homoszexuálisok nagyon sok embernek ártanak kezdve a sok megrontott kisgyerektől és egyéb áldozataiktól nem is beszélve az egészségesen gondolkodó emberekről akiket provokálnak. Vajon vagy annyira liberális hogy legalizáld a prostitúciót? Legalizáld a poligámiát? És gondolom vagy annyira liberális hogy egy 14-15 éves lányt abortuszra küldenél? Hiszen van olyan érett már vagy nem? Ha így van akkor van olyan érett hogy 50-60 éves férfit válasszon vagy idáig már nem terjed el a nagy liberalizmus? Nem is beszélve a bestialitásról.


Gondolom a fenti kérdések nagy részére már nem terjed ki a liberalizmusod. Egyértelmű hogy önző tekintély és becsület iránti undorod miatt támogatod a homoszexualitást. Tudod hogy ez nem csak az adott személy szégyene hanem az egész férfi nemé.


A liberalizmus egy baloldali eszme ezt kár tagadni. Csak részletekben különbözik a kommunizmustól. Álságos módon azt az illúziót kelti mintha többek lennénk mint egy egyszerű jobbágy a középkorban és lenne bármi beleszólásunk hazánk ügyeibe. Elég csak Egyiptomot említenem ahol megbuktatták Mubarakot és a nép demokratikusan megválasztotta Murszit de az amerikaiaknak nem tetszett mert konzervatív volt ezért ráküldték az ő általuk pénzelt hadsereget. De ez is csak egy a sok közül ott volt Líbia de érdekes módon Izrael a faji törvényei ellenére valahogy sosincs útban. Nálunk sincs ez másképp. A média az ő kezükben van.


"Mégis hol ártunk mi melegek a közösségnek, a nemzetnek, más embereknek?"


Ott ártotok ahol tudtok. A felvonulásokon már jól bemutattátok miket képviseltek a nemzetgyalázástól a kereszténygyalázásig.


"Argentína, Brazília, Spanyolország, Portugália és Uruguay is engedélyezi az azonos neműek közötti

házasságot."


Lényegtelen. Ez nem az emberek döntése. Ez a liberális hatalom erőszakos mivolta. Kutatásokat hamisítanak tömik az emberek fejét a hazugságokkal egy idő után sokan elhiszik.


"a melegség viszont szerencsére sehol sem törvényszegés"


Ahol a legtöbb ember él ott törvényszegés börtönnel vagy egyéb módon büntetik: Afrika, Ázsia. Az emberek mindenhol elítélik ez nem is kérdés. Különben felesleges lenne ez sok propaganda: filmek, sorozatok, felvonulások, mind az emberek véleményének befolyásolására történik. Ha az emberek többsége mondjuk az 51%-a már elfogadná a homoszexualitást akkor felesleges lenne az egész de mint látjuk nyugaton is mennyire erőltetik. A melegeknek inkább magukban kellene keresni a hibát és nem másokban.

2013. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
85%

Annyira jellemző rátok, kedves konzervatívok, hogy normális észérvek helyett csak sértegetni tudtok.

Ezekre a sértésekre nem reagálnék, nem fogok lesüllyedni erre a szintre.

Azért néhány felvetett kérdésre reagálnék. Igen, legalizálnám a prostitúciót. Prostitúció mindig volt, van és lesz, akárki akármit is csinál. Ha legális lenne, normálisan szabályozva lenne a dolog, akkor sokkal "kulturáltabb" formában működhetne.

14-15 éves lányok most is "járnak" abortuszra sajnos, nem tudom milyen rózsaszín álom világban élsz, hogy ezt eddig nem tudtad.


Csak egy dologra válaszoljatok. Szerintetek mi lenne a megoldás? Lőjünk fejbe minden homoszexuálist? Mit tesztek, ha a ti gyereketekről derül ki, hogy meleg? Kitagadjátok? Megveritek? Megölitek? Vagy "csak" börtönbe csuknátok?

2013. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!