Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy leszbikus vagy meleg pár nevel egy örökbe fogadott gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 23:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki felnő egy intézetben ahol semmiféle apa vagy anya szerepet nem lát akkor aszexuális lesz vagy mi?! Meg még is mi az hogy "megfelelő partnert kereső felnőtt"? Kinek megfelelő? Neked?
2013. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
85%

"nem véletlen hogy két egynemű nem tud gyereket nemzeni,szerintem ezen érdemes lenne elgondolkodni"


Elgondolkodtam. Akkor a meddő pároknak sem szabadna engedni, ugye?

Sőt, ha a természet úgy gondolja, hogy valaki rákos lesz, akkor azt ki kell vinni a mező szélére, hiszen nem természetes a kemoterápia, nem?

2013. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
9%

"Külföldön, ahol nem "újkeletű", hogy meleg párok is nevelnek gyerekeket. - (jelzem nálunk sem az, csak kevesebben tudták felvállalni) - Szóval, ahol ennek már hivatalos története is van, végeztek kutatásokat meleg családokban felnőtt gyerekekkel, - (akik már felnőtté váltak)- és a szexuális orientációjuk ugyan abban az arányban volt, mint a heteroszexuális családban felnőtteknél. - Összegezve, bármilyen családban nő fel egy gyerek, 5 % az esélye, hogy leszikus, meleg, biszexuális vagy transznemű lesz felnőttként.

- Azt gondolom, hogy ezek a kutatások önmagukért beszélnek..."


Én meg azt gondolom, hogy linkeld már a kutatást, mert én is tudok a hasamra ütve kitalálni "külföldi" kutatási eredményeket bármire.

Sőt, ha nekiállnék guglizni, valójában is találnék olyan kutatást is, ami azt mondja, hogy a gyerekre károsan hat, ha b*zik nevelik fel..

2013. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
9%
utolsó ne keverd a meddő párokat a meleg párokkal nem ugyanaz,nem értem miért nem lehet elfogadni,hogy nem természetes ha 2 meleg nevel gyereket lehet jönni,hogy de hát jobb,mint egy alkoholista heteró pár,na de a melegek sem szentek abszolút,nem tudhatod milyen példát lát tőlük a gyerek,azért mert valaki meleg még nem tökéletes,nem biztos,hogy jó szülő,persze ahelyett,hogy a gyerek egy elhagyatott árvaházba élne ahelyett,jobb ha családban van legyen bármilyen is ebben egyetértek,de akkor sem természetes
2013. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
13%
bocsánat utolsó előttinek ment
2013. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
7%

"A homoszexualitás nem döntés kérdése, hanem egy genetikai dolog. Amivel az ember együtt születik. Így a környezet nincs rá befolyással. A melegek is egézségesek csak a saját nemükhöz vonzódnak. Ez a XXI. század már igazán túl lehetne lépni ezen az előítéleten. Egyébként meg az erőszakos környezet sokkal rosszabb befolyással van egy gyerekre."


Igen, egy genetikai torzulás. Épp ezért nem tekinthető egészségesnek.

Ha valaki genetikai dolgok miatt Down kórosnak születik, azt sem tartja senki egészségesnek..

2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
89%
Az is genetikai torzulás, ha valaki vörös hajú... -.-
2013. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
20%
#34 - ne haragudj, de egy darab érvet nem találtam a központozás nélküli bitang hosszú mondatodban.
2013. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
11%
Érveket szeretnél? nem természetes a másikat seggbe rakni,tőlem tegye aki akarja másnak nem tesz rosszat,éljenek együtt,csináljanak amit akarnak a házukban,lakásukban.De a gyereknek ezt a példát mutatni,hogy 2 egynemű a szülő,csókolózik 2 pasi 2 nő,nem ismeri meg a másik nemet,pláne ha ellenkező nemű a gyerek mint a meleg szülő pótlói.Mondom persze ha szegény gyereknek egy árvaházban kéne porosodni,borzalmas körülmények között akkor még mindig jobb ha 2 meleg talán jobb körülményeket biztosít,de nem tudom miért kéne természetesnek venni,nem biztos,hogy 2 melegnél jobb,mint egy árvaházban,az sem garancia semmire,hogy melegek lehetnek alkoholisták,drogosok verhetik egymást lehetnek pedofilok is,ezért sem értem miért jönnek mindig azzal,de hát egy heteró család ahol gond van az rosszabb ez egyátalán nem biztos.
2013. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim válasza:
88%

# 36/39 Az ember is úgymond "genetikai torzulással" alakult ki a majmokból. Egyeseknél jobban másoknál kevésbé úgy látszik...

Amúgy meg hogyha valaki adoptálni akar egy gyereket az sokkal nagyobb elszántsággal, megfontoltsággal jár, (papírmunka, hivatalos megbeszélés stb.) mint az az gyakori (!) szituáció hogy, "Tudod mit? Mostantól nem használunk kotont mert drága, aztán majd lesz ami lesz." úgyhogy általában az ilyen párkapcsolatok nagyobb szilárdsággal rendelkeznek, ami meg csak jót tesz.

2013. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!