Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy leszbikus vagy meleg pár nevel egy örökbe fogadott gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 23:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 Bino válasza:
69%

Szerintem egyszer gondolj bele a homoszexuálisok életébe. Szerintem a gyereket nem fogják befolyásolni a szülők. A csúfolás meg tényleg harmatgyenge érv, mivel majdnem minden 3. gyereket csúfolnak.. Ahogy előttem is mondták, inkább legyen két azonos nemű szülője, mint, hogy nevelő otthontól nevelő otthonig passzolgassák szerencsétlent, mint egy labdát. Végtelen plusz egy olyan heteroszexuális van, aki felelőtlenül és szerstet nélkül neveli a gyermekét. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha szeretni fogják azt a gyereket, akit kapnak és gondoskodnak róla, akkor legyen.

Ettől függetlenül számomra egy család egy nőből és egy férfiból áll.

Le lehet hurrogni, de gondolj egyszer bele ebbe az egész helyzetbe. (a gyerekébe is)

Ha te homoszexuális lennél akkor is így vélekednél?

2013. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz 100% biztosítva mert erre sosincs garancia, de az sem biztos, hogy homoszexuális lesz.


Azért hány "egészséges", hetero családból kerülnek ki homoszexuálisok, drogosok, alkoholisták, nemi erőszakot elkövetők, gyilkosok, stb.

Arra sincs garancia, hogy egy hetero párnak akik normális családi életet élnek, egy hetero, normális családi életet élő gyereke lesz.

2013. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
92%

Ha azt látja, hogy a szülei (akár egyneműek is) szeretik és tisztelik egymást, akkor igen, egészséges felnótt lesz belőle. Nemcsak a szűk család neveli a gyereket, hanem a tágabb is, és mire kamaszodik, addigra már megismeri az általános családmodellt is.

Sőt valószínűleg sokkal,toleránsabb és rugalmasabb ember lesz belőle, nem olyan , mint te, kedves kérdezó.

Mellesleg ha valakiben nincs homoszexuális hajlam, akkor nincs, ha meg van akkor derüljön ki időben, ne pedig egy házasság és 2 gyerekmután

2013. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem akkor sem egészséges,mégis milyen példát lát? ha nem lesz meleg akkor is érdekes értékrendje lesz,és most lehet jönni itt a példákkal,nem biztos hogy jobban jár a gyerek két meleg szülővel,mint egy heteroval,nem véletlen hogy két egynemű nem tud gyereket nemzeni,szerintem ezen érdemes lenne elgondolkodni
2013. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
89%
Én elhiszem.Bár én hetero vagyok,hiszek abban h bizonyos emberek a lelki társukat,az igazit a saját nemükben talalják meg.Es miert lennenek ők ettől rosszabb emberek v szülők mint te vagy én?Egy gyereknek nem anyara es apara van szüksege,hanem emberekre akik szeretik.Hany gyereket a nagyszülők rokonok nevelnek fel?Attol h a szülei melegek meg nem biztos h a gyerek is az lesz.Nyilvan egy picit nagyobb az esely mert ilyen körökben fog mozogni.Egyebkent pont a meleg szülok azok akik sokkal elfogadobbak a gyerekeikkel szemben es nem fogják raeroszakolni a heterosagot vagy a melgseget.
2013. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
90%
A homofób, szűklátókörű embereknek is lehetőségük van pszichológushoz menni. Ajánlom neked is. Sokat segítene abban, hogy nyiss a világ felé és meglásd, hogy attól, hogy valaki nem olyan, mint te, még lehet normális ember.
2013. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy balkezes és kékszemű pár nevel egy örökbe fogadott gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?
2013. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg van olyan ember, aki elhiszi, hogy a szegénységben, koszban, piában, verésben, iskolázatlanul élő gyerekek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?


Az ilyeneknek szoktam kívánni, hogy legyen meleg/leszbikus gyereked.

2013. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
93%

és tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy hetero pár nevel gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz? hány példát tudnál mondani csak a környezetedben ennek az ellenkezőjére? én elég sokat.


meg amúgy is neked mi a megfelelő partner? miért kéne olyan partnert keresnie ami másnak megfelelő? ha neki megfelel, az a lényeg. ha jó ember lesz belőle akkor nem mindegy a nemi identitása? inkább azzal foglalkozz hogy a te gyerekedet neved majd meg, ne azon szenvedj h meleg párok hogy nevelik.

2013. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
*neveld
2013. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!