Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Depresszió ellen gyermekvállalás?

Depresszió ellen gyermekvállalás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több, mint 2 éve depressziós vagyok, és úgy érzem, hogy csak egy baba tudná helyretenni az életem. Már 3 éve minden vágyam egy gyermek. Lassan 7 éves, stabil kapcsolatban élek, nem vagyok tinédzser. Ti mit gondoltok erről? Megoldaná a problémámat?

2013. júl. 31. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Terhesen is lehet, sőt kell szedni a depresszió ellen gyógyszert. Ha mondjuk neked a gyerekhiánya miatt van depressziód akkor tuti segítene. De mivel láttam mit írtál, így kicsit elbizonytalanodtam. De írok priviben.
2013. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Terhesen nem lehet nyugtatókat szedni! TILOS! Ezért kell előbb kikezeltetnie magát az embernek!
2013. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyjából tudom, hogy mikkel jár a gyermekvállalás, és hogy nem csupa móka és kacagás az egész anyaság és egy baba, mert van több gyerek is a közeli családomban, de úgy érzem, hogy egy baba értelmet adna az életemnek és visszakaphatnám a boldogságom, mert jelenleg semmiben nem lelem.
2013. júl. 31. 12:51
 14/15 anonim válasza:
100%

A depresszió kiváltó okát meg kellene szüntetni, magadat kellene rendbe tenni.

majd ha már nincs depi, jöhet a baba.

túl nagy az elvárásod, majd a baba megoldja!

és ha nem? csak rosszabb lesz, akkor ott egy baba akivel nem foglalkozik vele a depis anyuka.... jó kilátásokkal indul az életbe,

végig gondoltad te ezt?

kissé önző vagy!

nem attól érzem jól magam, hogy itt van valaki mellettem,

nem mástól várjuk el, hogy boldoggá tegyen.

2013. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. aug. 5. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!