Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel kezdtétek a hozzátáplálá...

Mivel kezdtétek a hozzátáplálást.4 hós korban?

Figyelt kérdés

Kislányom már 3 hete tápszeres nem szopizik,most 3.5hónapos.

Ti mit adtatok először a babátoknak? Almát hallottam hogy azzal kell kezdeni! Bébiételek amik 4 hótól vannak,tejpépek?


2013. aug. 7. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Legeslőször alma és őszibarack, aztán körte, majd alma-meggy. Vehetsz kész bébiételeket is, szerintem először gyümölccsel kezdj, majd jöhetnek a zöldségek. Én tejpépet csak 6 hó után adtam, de mivel tápszeres a picid, némi késleltetéssel adhatsz majd azt is neki.
2013. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én almával de nagyon szorulást csinált mindkettőnél ezért hamar váltottam barackra,sütőtökre.
2013. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Almával kezdtem, nem volt vele probléma, utána sárgarépa, barack. Bébiételt akkor adok neki, ha megyünk valahova és nem tudom másképp megoldani, tejpépet még nem adtam neki. 8 hónapos.
2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Almával és sárgarépával, először levével. Aztán őszibarack, krumpli. A kóstoltatásnál még nem eszik meg egy üvegnyit és nem lehet eltartani napokig felbontva, érdemes inkább frisset adni. A tejpépet is lehet majd ezek után.
2013. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!