Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50 évesen lenne apa a párom,...

50 évesen lenne apa a párom, szerintetek késő? Második baba.

Figyelt kérdés

Én 34 leszek, kisfiunk addigra 5 éves.

Egészségileg, és érzelmileg egyaránt érdekel. Parázok hogy nehogy beteg legyen a baba, vagy hogyan fog majd később kiütközni a nagy korkülönbség. Eredetileg egyet terveztünk, de már nagyon szeretnék megint babázni :)


2013. aug. 12. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
... 40es éveiben szülő nők, és 50es apukák, te jó ég! :O
2014. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

16. válaszoló:ehhez képest Czeizel doktornak nemrég született az X. gyereke....de ezelőtt pár évvel is született egy.És Ő bizony már akkor se 50 éves volt.

Kérdezőnek:nekem több olyan ismerősöm is van,ahol 48-50 körül volt apuka,amikor született a baba.Mindenki jó egészségnek örvend(van,ahol ez már 7-8 éve volt).A bátyámék-45 éves, a felesége 35-őszre várják az első gyereküket.Ő is lesz majd 50,mire jön a 2.(persze ha akarnak majd).

2015. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 évesen nagyon kései. Magyarországon a férfiak várható élettartama átlagosan 72 év. Tudom vannak akik idősebb korban halnak meg ennél, de attól mèg nem az az átlag. Most gondolj bele, szegény gyerek érettségizik 18 evesen az apja meg már 68 éves vén tata, fél làbbal már a sírban.
2019. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!