Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen anyagi feltételekhez...

Ti milyen anyagi feltételekhez kötnétek a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés

Mostanában sok kèrdès volt arról, szabadna-e minimálbèreseknek, szegènyebb embereknek gyereket vállalnia, merthát krumplin meg turis ruhán is meglehet èlni, a gyerek meg vèletlemül sem lesz lelkisèrült, ha mindig kimarad a táborokból ès szètalázzák a többiek...



Ha lehetne törvènyes korlátozása a dolognak, ti milyen feltèteleket szabnátok?


2013. aug. 18. 20:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:

Én mélyszegénységben nőttem fel.


Szóval eléggé kemény anyagi feltételekhez kötném a gyerekvállalást. Minimálbéresek ne szülhessenek!


(Bocs, ha durva vagyok, de saját tapasztalat.)

2015. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
0%

utolsó

a munkabér összege nem állandó. az évek folyamán gyakran változhat...

attól hogy te megbántad, hogy megszülettél, még más szegény családban felnőtt gyerek nem biztos hogy ugyanígy érez..hanem az is meglehet, hogy köszöni az életét..

2015. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Elkeserìtő,hogy emberek kèpesek lennènek màdokat megfosztani a gyerekvàllalàstòl az anyagi körülmènyek miatt... Nèztetek màr tükörbe? Àtgondoltàtok màr amit mondtok...nagyban veritek a mellletek pedig aemmivel sem vagytok különbek a többinèl...a sajàt èletetekkel legyetek elfoglalva hiszen mindenki a sajàtjàt alakìtja...ezt mind ùgy mondom,hogy mi jò anyagi körülmènyek között èlünk,de hànyingert kapok azoktòl akik el akarjàk dönteni màs hogyan èlje az èletèt..
2015. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!