Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van olyankor ha pl begörcsö...

Mi van olyankor ha pl begörcsölök, azt gondolom beindul a szülés kihívom a mentőt, bevisznek a kórházba, de vak lárma az egész. Haza is hoz? Vagy azt már nekem kell megoldani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem taxi az, már elnézést.

És nem úgy van az, hogy rádjön a szülés, és... ez csak a filmekben van.

Ha elfolyik a magzatvíz, akkor hívj mentőt, az rendben van.

Ha csak fájások vannak, nézd az órát, ha 5 percesek, akkor menj be a kórházba. Ha csak félóránként van egy fájás, még maradj otthon.

Ne izgulj ilyeneken :) És általában fel lehet ismerni, hogy mikor indul be a szülés!

2009. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem úgy van az,hogy begörcsölsz,meg se birsz mozdulni. Még ha a magzatviz folyik el,én akkor se mentöt hivnék. Vagy rokont,vagy taxit. Általában enyhe fájásokkal indul,ami több óráig tart,úgyhogy nem kell kapkodni.
2009. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha a mentőbe érzed magad biztonságba,vagy csak igy tudod megoldani hvd ki nyugodtan. de tényleg legyen a fájások,már rendszeresek,viszont ha erősen görcsöl a pocid,tényleg menj be,mert bármi lehet. hány hetes vagy?

haza már nem hoz a mentő,de bevinni befog.

2009. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy a 3. írta.

Viszont azt tudd, hogy általában a mentős is megvizsgál, hogy nyílik e a méhszáj...

2009. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mentőt hívtam, de nem vizsgáltak meg!!!



Ha bemégy, az is lehet, hogy már ott tartanak. Vagy hazaküldenek :)

2009. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még nem aktuális a dolog,remélem a szülés még nagyon odébb van.csak érdekelt,hogy ez hogy működik.
2009. okt. 29. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahol én voltam ott már bent tartották aki vmilyen panasszal ment be. Persze lehet már a kiírt időpont nagyon közel volt, vagy már túl haladt rajta.
2009. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!