Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek dolgozni vagy...

Ti elmennétek dolgozni vagy élveznétek a lurkókat amíg csak lehet?

Figyelt kérdés
Első gyerkőcömmel mindössze 11 hónapot tudtam otthon lenni , majd muszáj volt visszamennem dolgozni. Azóta nagyon bánom. Megfogadtam,ha lesz mégegy,akkor biztosan otthon maradok vele 3 évig. Most 2,5 éves a 2. lurkó.Januárba kezdené az ovit.Viszont egy nagyonjó álláslehetőség merült fel.Mit tennétek a helyembe? Bölcsi? Bébisitter?vagy maradjak itthon vele...majd jön máslehetőség?
2013. szept. 7. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Melóznék :) A mai világban, nagyon jó állás lehetőséget kapni, nagy kincs! Január meg már itt van így is pár hónap múlva, aztán ha nem adódik újabb lehetőség, akkor ülhetsz otthon magadnak :/
2013. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves, már mehet bölcsibe, nem fogja megsínyleni. Én is a munkát választanám. Már ez is nagyon jó volt, ameddig otthon voltál vele, azért a fél évért már kár lenne elszalasztani egy jó munkalehetőséget.
2013. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a melót választanám! a mai világban nehéz egy JÓ állást kapni! ráadásul decemberben ugyis többett leszel valószínű otthon.. az ünnepek stb miatt. szóval tényleg nem sokon múlik ! szeptember közepe van mindjárt.. max 60 napról beszélünk - mármint munkanap! - ezen nem rágódnék. :) bébiszitter vagy családi napközit választanám hogy könyebb legyen neki is.
2013. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az állást!! Pont azért,amit előttem leírtak! az a pár hónap már alig számít valamit,ilyen lehetőség pedig nem sokszor adódik! Ki kell használni!!
2013. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen a meló. Egyébként is megőrülnék otthon 3 évig. Én már 16 hónapos korába vissza akartam menni, de nem lehetett sajna, mert anyukám lebetegedett és segítenem kellet neki. Végül 21 hónaposan bölcsis lett szerencsére, nekem még itthon kellett lennem majdnem fél évet utána, mondjuk akkor már legalább eltudtam járkálni ide-oda.
2013. szept. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meló.
2013. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiam két éves 29 hetes kismama vagyok. De már alig várom hogy a pocak lakó betöltse azt a kort mikor dolgozhatok.
2013. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is dolgoznék inkább. A mai világban nagyon nehéz állást találni, nemhogy nagyonjót.
2013. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem ő a 2. babám és az elsővel alig voltam otthon pár hónapot. A mai napig kínoz miatta a lelkiismeretfurdalás.

Pont ezért döntöttem úgy, hogy inkább maradok amíg lehet vele. Novemberben kezdtük az ovit szépen fokozatosan..februárra egésznapos lett.Igaz azóta em hívtak a munkahelyemről és jelenleg a jogi szabadságokat töltöm, de megérte azért. A lelkem nyugodt. Ők a legfontosabbak!!!!!Bármi is jön ezután.

2014. márc. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!