Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kizárólagosan az anya köteless...

Kizárólagosan az anya kötelessége a gyermek (ek) nevelése, mert gyedet kap?

Figyelt kérdés

Apuka a tervezett 3. gyermek megszületése óta nemigen segít, azt mondja, hogy én azért kapom a gyedemet, hogy a gyermekekkel foglalkozzam.

Jelenleg sincs munkája, mégcsak munkanélküli ellátásra sem jogosult, viszont a héten mindennap este 6 és 8 között jött haza.

Valóban az anya kötelessége csak a gyermeknevelés? Ha itthon van, a gyereket leülteti laptopozni, ő maga a könyvét olvassa, segíteni nem akar, ha szólok még elküld a fenébe.

Teljesen kifordult magából, régen nem volt ilyen. Elvárnám a segítségét 3 pici gyermek mellett.

Az itthoni férfimunkákhoz nem ért, ahhoz szerelőt kell hívnunk. Nem tudok kilépni a helyzetből több oknál fogva sem, pl. gyermektartást sem fizetne....


2013. szept. 12. 20:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tehát te is egy elbaszott,elkorcsosult,megsavanyodott anya vagy a számára!Az szép!Te még vele vagy?Baszn@m úgy ki ahogy illik.
2013. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Most vesztünk épp össze és mondta, hogy elköltözik, mert a nagyanyjától hozott pénz és az én max gyedem + 3 gyerek családija nem elég és hogy ÉN!!!!!! majd egyedül megtanulom beosztani a pénzt.

Béreljük a lakást, autónk van, semmit nem költök magamra, se fodrász, se semmi, max havi 1 testápoló.

Pfff. szar...házi féreg az ilyen.

Úgylátszik tényleg a farka vezérli, sok neki a gyerek, a felelősség. És sokszor írjátok itt a fórumokon, hogy de igen, vállalják be a többedik gyereket is, mert milyen már az abortusz..... pedig a mi gyermekeink tervezettek voltak, mégis ez történik. A legkisebb alig 9 hónapos....

2013. szept. 14. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!