Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartsam vagy elvetessem?

Megtartsam vagy elvetessem?

Figyelt kérdés
18 èves vagyok, babàt vàrok. Szeretnèm a babàt, a szüleim is. A pàrom nem szeretnè a babàt, ès a szülei se. Idèn èrettsègizek. Kb. 8 hetes lehetek.
2013. szept. 23. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartanám meg! Fájó szívvel, de elvetetném. Nem adottak a körülmények a babavállaláshoz! A nagyszülőknek pedig nem szabad gyereket szülni. De ezt nektek kell megbeszélnetek, ne azért tartsd meg vagy vetesd el, hogy a nagyszülők mit szeretnének, csak te és a párod döntsön!

Nem vagyok abortusz párti, hanem védekezés párti vagyok!

2013. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

"Nem adottak a körülmények a babavállaláshoz! "


A kérdező az égvilágon semmit nem írt a körülményeiről. Akkor meg mégis honnan veszitek, hogy nincsenek meg a feltételek egy gyerek felneveléséhez?


Amúgy a te dolgod. Neked kell dönteni, mivel te fogod a döntésed következményeit elviselni. Akkor is, ha megtartod, akkor is, ha nem.

2013. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Wishmay ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan kérdés, amiben nem ismeretlen emberek tanácsai lesznek a mérvadóak.

Nem ismerünk benneteket, nem ismerjük a körülményeket.

Nem nekünk kell megküzdenünk a döntéseid következményeivel.

Így úgy gondolom ezt a nem könnyű döntést Nektek kell meghoznotok.

Sok erőt kívánok!

2013. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem az életszínvonalára gondoltam, de ha ilyen helyzetben lennék, hogy az apa nem akarja a babát, ilyen fiatalon nem vállalnám. Sajnos a szülőkre sem mindig lehet számítani.... De majd írd meg, hogy hogy döntöttél végül!
2013. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem írt a körülményekről: Apuka nem akarja, ő pedig 18 éves, szülei vállalnák, a párja szülei nem. Az anyagiak is rejtve benne vannak: apuka nem segítené nagyon anyagilag, lány meg...szerintem még tanul, szóval szülei tartanák el...hát nem tudom, nem vagyok abortusz ellenes, de ha megszületik az a pici, marha jó kilátások elé néz...hatalmas mák kell ahhoz, hogy új, megfelelő apukát és párt találjon magának a lány, anyagilag el tudjon indulni fiatal anyukaként...egy jódarabig még ott kell laknia így az anyukájáéknál...nem kezdenék bele. Egy gyereknek nyugodt, kiegyensúlyozott, biztos alapokon álló családi háttér kell. Hallani sikersztorikról, félsikersztorikról, de kudarcokról, tönkrement életekről is...a kérdés az, hogy bekockáztatod e...én eleve védekeztem volna, vagy bevettem volna 72 órásit, vagy már elmentem volna abortuszra ekkorra. Lehet lepontozni mindenkit, de ez egy vélemény nyilánítos kérdés, ha nem tetszik a véleményünk valakinek, nem kell elolvasni.
2013. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy elvetetem. Köszönöm a vàlaszokat!
2013. szept. 24. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!