Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell beleszólni abba...

Miért kell beleszólni abba hogy ki mikor és hová szül? Ez nem magánügy lenne?

Figyelt kérdés
Valaki mindig ítélkezik ha korán szülsz azért ha későn azért. Mintha ez a döntés az egészu világra tartozna. Pedig csak is két ember az anya és az apa dolga senki másé. Vagy nem így van? Akkor meg miért alkotnak véleményt más életéről. Talán annyira unalmas és egysíkú a sajátjuk?
2013. okt. 15. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Magánügy - amíg nem sírja tele a fél világot és az egész netet azzal, hogy nincs ideje aludni, milyen fáradt, 15. után már csak száraz kenyeret esznek stb. Az én magánéletemen nem csámcsognak a neten, mert nem teregetem ki.
2013. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig csak is két ember az anya és az apa dolga senki másé."


Hát ez az. Mégis mindenki elpofáz mindent boldog-boldogtalannak. Aztán meg sír az őszinte véleményektől. Úgy kell neki.

2013. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na azért ne essünk túlzásba, azt elég nehéz elhinni, hogy "másról még soha nem pletykáltam". Már az alsó tagozatosok is pletykálnak...
2013. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretnek okosabbnak tűnni a másiknál, és az ilyen okoskodók képtelenek belátni, hogy máshogy is lehet csinálni, mint ahogy azt ők csinálták.
2013. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kenyerem a pletyizés,megvan a saját gondom,bajom,örömöm,boldogságom! :-) Nincs olyan unalmas életem,hogy mással foglalkozzam! Ha látok valamit nem érdekel,még a Páromnak sem mondom! Hát,ha egyedül vagyok ilyen idióta,hogy a saját dolgommal foglalkozom.. hát Istenem! nem fogok azért megváltozni,hogy ne lógjak ki a sorból :-D

A nagylányom is alsós- első osztályos- és csak játszani szokott a szünetben,beszélgetni nem. A mostani alsósok jó részét nem érdemes megemlíteni,mert egy -némelyik brutálisan viselkedik sajnos!

2013. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem beszélget az osztálytársaival szünetben? és ez jó? na mindegy, hagyjuk mert sok az off..
2013. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem csak feltétlenül erre az oldalra gondoltam hanem a valóéletre is. Például mikor a fiatal anyukára ferde szemmel néznek a postán. Vagy megjegyzést tesznek egy 40 nőre hogy hú de öregen szül.
2013. okt. 15. 17:21
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azoknak rossz, akik ferde szemmel neznek masra vagy beszolnak. Gondolj bele, mikor boldognak erzed magad, akkor magad korul sem bantasz senkit es szebbnek is tunik minden.

Amugy en is igy gondolom, maganugy. Gyerekvallalas meg plane.

2013. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudná egy ismeretlen, hogy hány éves az a kismama/anyuka? Én is fiatalon szültem mégsem szólt be senki, pedig aztán emberek között voltam egész nap. Sokan megbolondulnak a hormonoktól, paranoiásak, beképzelik, hogy rájuk mindenki rossz szemmel néz... ugyan már.
2013. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!