Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Faluban élő anyukák! Hogyan...

Faluban élő anyukák! Hogyan telnek a napjaitok 1,5-2 éves gyerekkel? Leírnátok egy átlagos napotokat?

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2013. okt. 15. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ébredés után még az ágyban játszunk egy kicsit (összebújás, takaró alá elbújás meg hasonlók).

Aztán egyszer csak lekapja magáról a pizsamát, kirohan a bilire. Ha ott végez, irány a nappaliba, játszani. Én közben megcsinálom a reggelit - a végébe már ő is besegít.

A maga módján megterít, majd reggelizünk. Aztán kis mesenézés, én addig beteszek 1 adagot mosni és mosogatni. Előkészítem az ebédet. Aztán ismét együtt játszunk. Közben még eszeget kicsit (pl. pogácsa, bundás kenyér) Dél körül alvás. Amíg alszik kiteregetek és kipakolok a mosogatógépből. Ilyenkor befejezem az ebédet. Mire kicsit össze szedem a házat, felébred. Ebéd, majd kis játszás után irány az udvar, vagy elsétálunk a boltba, vagy biciklizik, vagy együtt biciklizünk, vagy elsétálunk Édesanyámnál "Mamázni". Ott sötétedésig szintén az udvaron tevékenykedünk, majd mikor Papa is hazaér bemegyünk vacsorázni. Még egy kis játszás a szobában és indulunk Apa elé a buszhoz. Otthon az udvaron labdázunk a kutyákkal, majd fürdés, alvás.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

2013. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!