Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki ilyen helyzetben?

Van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, és van két gyermekem.

Nem rég bomlott föl a család és én itt maradtam, lakás, minden nélkül két gyerekkel.Hál' Istennek munkám volt és van jelenleg is de....nagyon sokáig kerestem albérletet, de egyszerűen még egy gyereket is alig-alig akarnak engedni a főbérlők, nemhogy kettőt.Úgyhogy kényszer megoldást alkalmaztam és a fiam az apjához visszakerült.Akkor és annyit láthatom amennyit és ahányszor szeretném, nincs tiltva ilyen jellegű probléma nincs.A lányommal kivettem egy albérletet és jelenleg is itt lakunk.Tudom, hogy most sok szülő elítél, de én tényleg mindent megpróbáltam, édesapámnak is van több lakása, mindegyik ki van adva albérletbe, nekem egyet sem ad át, pedig akkor elhozhatnám a fiamat.Esdekeltem, könyörögtem, dühöngtem-bár ez belátom fölösleges- mindent próbáltam.Én tényleg csak egy megfizethető albérletet szeretnék, ahol nyugodtan nevelhetném a gyerekeimet...anyaotthonokon kívül vannak más ilyen jellegű intézmények?A válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 15. 23:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az apukádnak nem,hogy kiadnia kéne nektek 1 lakást,hanem fel kellene ajánlania,hogy használd és nem kell fizetni csak a rezsit.Hát milyen apa az ilyen,hisz gondolom tudja milyen anyagi körülmények között élsz.Na meg van a véleményem.Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél.
2013. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!