Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok le ezt?

Ti hogy reagálnátok le ezt?

Figyelt kérdés
A férjem ezt vâgja a fejemhez: azert vagyok itthon hogy a gyerekkel legyek es hogy 8 éve csak a seggemet hízlalom...
2013. okt. 21. 09:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, akarki akarmit is mond, te csak a sajat iagazadat hajtod, es olyan mintha sajat magadnak bizonygatnad az igazadat.

Eleg sok ellentmondas van az irasodban. Egyik irasodban minden nap fozol, takaritasz,masik irasodban, mar azt hangoztatod, hogy nem minden nap....na meg sorolhatnam.

Valahol megertelek, nekem is borzalmassan fajna, ha ilyet mondana a ferjem, hisz kozosen valalltatok...de sajnos itt nagyobb problemarol van szo....valahogy el kellett jutnotok idaig, hogy ilyet vagjon a fejedhez. Uljetek le, mond el mi bant, es hallgasd meg ot is, ne vagj a szavaba, hogy marpedig ezrt meg azer van ami van...hagyd hogy kibeszelje magat, es utana mond el te is neki a velemenyed, de minden sertegetes nelkul.

2013. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

A fiamnak minden nap főzök.Magunknak meg amikor kell. Minden nap felseprek, de porszívózni, felmosni nem minden nap.Vasalni is hetente vagy 2hetente szoktam, épp mikor mennyi gyűlik össze.

A párommal igen, beszélgetünk. Nem vágok a szavába, de nem is mond semmit ezekre. Sajnos a kommunikáció csak felőlem van meg, felőle nincs.Én hiába mondom,hogy engem mi bánt, meghallgatja és aztán ugyanaz megy tovább. Ha én kérdezem,hogy neki mi baja van, mondja el a véleményét...durcizik...semmi...néha rosszabb, mint egy kisgyerek. Ezzel nem tudok mit kezdeni. De zárom a témát. Köszönöm a válaszokat. Egy két dologra rávilágítottatok. Én belátom a hibáimat, de a kérdésemre visszatérve...szerintem nem azért vagyok itthon,hogy csak és csakis a gyerekkel foglalkozzak. Van mellette házimunka és jómagam és a férjem, és ez a gyerek nem csak az enyém,hanem a férjemé is. Ugyanúgy ki kellene vennie a gyereknevelésből a részét, ahogy én is. Meg is teszi...nem ez a probléma.

CSak ezek a szavak bántottak és jólesett leírni. Mert senki nincs mellettem, akinek elmondhatnám a fájdalmamat. Anyukámat meg ezzel nem bántom, hogy a férjem igy beszél velem. :-( :-(

2013. okt. 21. 17:09
 33/34 anonim ***** válasza:

Szia! Ismét 31-es vagyok! Bocsánatot szertnék kérni tőled, hisz tényleg semmi jogom és jogunk itélkezni feletted. Mi nem vagyunk ott, nem látjuk hogy mi történik, pár együttérző szóra lenne szükséged, egy ilyen szituációban, mi meg jól lehurrogunk :(

Remélem sikerül megoldani a pároddal a problémátokat, és minden rendbe jön. Még csak annyit szeretnék mondani, hogy ne hagyd magad. Igaz a legtöbb nő attól fél, hogy mi lesz ha nem tud lefogyni, vagy ha nem fog örökké 20 évesnek látszódni, akkor biztos a férfi talál egy fitalabbat, csinosabbat...de nem szabad ettől rettegni, és ezért egyfolytában csak a férfinak megfelelni, igenis ki kell hogy álljunk magunkért, és a félelmet semmiképpen sem éereztetni, mert annál rosszab, és annál többet fog elvárni. Ez csak saját vélemény, nyugottan pontozzatok le.

2013. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi. Nem gondoltam volna,hogy egy ilyen kérdés után, még én leszek a rossz...legalábbis így jön le.

De nem is érdekel már. Megbeszéltük a férjemmel. Már sokadjára a dolgokat. Próbálunk tiszta lappal indulni újra, hisz tervek vannak, és ehhez mindketten kellünk. Le kell nyugodnunk, és úgy beszélgetni. Bocsánatot kért ma reggel.


Arra rájöttem,hogy ez a fórum arra jó, hogy kiírja magából az ember a fájdalmakat. Valaki elolvassa, valaki nem. Valaki tud rá értelmesen válaszolni, valaki meg itt éli ki magát és bántja a másikat. Jól felhúzzák az embert.

2013. okt. 22. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!