Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok le ezt?

Ti hogy reagálnátok le ezt?

Figyelt kérdés
A férjem ezt vâgja a fejemhez: azert vagyok itthon hogy a gyerekkel legyek es hogy 8 éve csak a seggemet hízlalom...
2013. okt. 21. 09:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy 1 éves a gyerkőc,előtte terhesen otthon feküdtél mint veszélyeztetett..

De miért is vagy otthon 8 éve ??

Lehet már zavarja ez az egész..vagy esetleg nincs anyagi gondjaitok ? Hogy rá hárul már ennyi ideje ez a teher,és nyomasztja ??

Az hogy híztál ..na és ...szintén 1 éves fiú anyukája vagyok..egész nap jövök-megyek a gyerek után..( már jár) . mégis van még rajtam 5-7 kg felesleg..nincs a

Pedig nem tunyulok..nincs már egy ideje

2013. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11es vagyok,folytatom : szóval egy ideje már nincs autónk így naponta séta be a faluba babakocsival ( kb 1-1,5 km )
2013. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem szalad a lakas.Tisztasag van. Felreertitek. Èn egész nap a fiammal játszok. Amikor alszik akkor főzök de a nagyobb takarítas akkor van ha itthon van. Meg mivel én mindent vasalok... az sok időt elvesz. Fogyózom.teszek azert hogy lemenjenek a kilók. Az hogy terhesség alatt sokat hiztam a sok fekvesnek es a hizasra hajlamossagnak volt koszonheto.de 10 kiló mar lement. Mar nem sok van hatra de a ferjem ezt nem veszi észre. Ő csak a tippmixszel meg a fogadasokkal foglalkozik estenkent.keson fekszik.ingerlekeny.valhol én is. Vannak vitak.de azért ez durva kijelentés tőle.
2013. okt. 21. 09:50
 14/34 anonim ***** válasza:
Megértem a férjed,nem tudom,hogy nem lehet egy gyerek mellett semmit sem csinálni,fiam eleven és örökmozgó pár hetes kora óta,mégis mindent meg tudok mellette csinálni és meg is tudtam, 100m2es lakásunk van rendben tartottam,gyerekkel is foglalkoztam,magammal is,tanultam,azért beszélek múlt időben,mert 1 éve bölcsis,dolgozom,tanulok,van egy vállalkozásom,és nem vagyok ugye már otthon egésznap és így is rendbe a lakás,nem hanyagolom el se a fiam se a férjem sem magamat.Szerintem hozzáállás kérdése,attól,hogy valaki terhes nem kötelező elhízni,és attól,hogy valaki a gyerekkel van nem kötelező 24 órában foglalkoztatni. mellette ülni.
2013. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk együtt.1,5 éve vagyok itthon. Ebböl 1 éve a gyerköccel. 7 kiló súlyfelesleg van rajtam.10 kilo mar lement. De nem veszi észre.
2013. okt. 21. 09:53
 16/34 A kérdező kommentje:
Mindenki maskepp csinalja a haztartast. Rend van nalunk.figyelek erre.4 müszakol a ferjem igy össze kell hangolnom a dolgokat. Nem egyszerü. Fàjt hogy azt mondta amit.
2013. okt. 21. 09:57
 17/34 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha neked fájt, akkor sem fog kevésbé fájni, ha mi mást írunk. Ne haragudj meg ezért, de talán vele kéne ezt megbeszélni, nem tök idegenekkel a gyakorin, akiknek magyarázkodni kell, mert nem ismerünk titeket. A férfiak nem mindig veszik észre a fogyást, mondd el neki.
2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Muszàj volt kiírnom magamból. A barátaim messze vannak meg nem is biztos hogy ezt velük megosztanàm. De jobb már mist. Próbàlunk a férjemmel beszélgetni ezekröl csak fàj hogy ő azt mobdja hogy dagadt vagyok holott ő is hízott 30 kilót mióta együtt vagyunk de én ezzel nem bàntom őt. A màsik meg hogy a gyed csak arra van higy csak a gyerekkel legyek? Magammal nem kell foglalkozni meg a családdal?
2013. okt. 21. 10:30
 19/34 anonim ***** válasza:

Ha a férjed úgy látja elhanyagoltad magad,és még szóvá is teszi akkor tégy ellene...

Nem a világvége ha van rajtad plusz kiló,lehet úgy is csinos egy anya.

ÚJ frizura,kis smink ,új rucik....

Hidd el észreveszi majd...

A háztartás ??? Oszd be az időd...amikor én is főzök vagy mosogatok beültetem az etetőszékbe,magam mellé húzom és dumálgatunk..

Közben haladok is...okosan kell csinálni...amikor hazaér munkából ne szakadjon már rá a gyerek míg te megcsinálod az elmaradt dolgokaz..

Ilyenkor együtt kellene játszanotok,stb

2013. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, én teljesen megértelek. Szeretted volna kiírni magadból, erre mindenki osztja itt neked az észt, hogy benned van a hiba.


Komolyan teljesen ki vagyok rajta akadva. Ez az oldal elvileg azért van, hogy az emberek segítsenek egymásnak, tanácsot adjanak, kicsit kibeszéljék magukból azt, amit elvileg máshol nem lehet. És én csak lesek néha attól a sok rosszindulattól, amit ebben a kategóriában tapasztalok, elég sok kérdésnél. Ez persze általánosítás, aki nem inge ne vegye magára. De ez nem verseny, hogy ki hány gyereknék mit tud megcsinálni, mennyit hízott..stb.


Emlékszem az én 1 éves gyerekemre. Miután éjszaka minimum 4-szer kelt, fogzáskor óránként, annyira sok energiám nem volt, hogy a napi teendők mellett fitnesz órákra járjak. Szóbabiciklire nem volt pénzünk. Az evés sem volt egy egyszerű dolog a nála, órákat töltöttünk el vele, örültem, ha végeztem a napi rutinfeladatokkal, de nem mindig sikerült. A kisfiam járókában üvöltött, kompból, etetőszékből, hintából kimászott. Egyszóval van olyan gyerek, aki mellett nem megy minden, mint a karikacsapás. Fürdőszobát takarítani, hypozni nem álltam neki egyedül, csak ha párom otthon volt, és figyelt a gyerekre. Egyik barátnőmnek nincs ilyen gondja, olyan nyugodt természetű gyereke van, hogy el se hinném, ha nem látom. Fodrász, új ruha, kiegészítők, kozmetikus? Szórni a pénzt sokkal könnyebb, mint spórolni, és lemondani dolgokról. Volt elég kiadásunk, ilyen luxusdolgokra akkor nem futotta. Hordtam a férjem melegítőit. Nem voltam veszélyeztetett, de mégis felszaladt rám 20 kiló.


Az itteni szemlélet szerint biztos egy rosszul szervező, mihaszna, magára nem adó nő lehetek. Meg minek szülök, ha még fodrászra sem telik.. Hát szerencsére nem így van. A szülés után lement mind a 20 kiló, nemsokkal később 55 kilósan mentem hozzá a férjemhez. Ez az időszak csak jobban összehozott minket, nem kritizált, és nem talált csúnyának, pedig magamra már végképp semmi energia, meg semmi pénz nem maradt. Azóta már családi házban élünk, lesz kistestvér, és most sem számolok kalóriákat:)


Fel a fejjel kérdező, ülj le beszélgetni egy kicsit a férjeddel, nem csinálsz te semmit rosszul.

2013. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!