Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek egy 14éves...

Elengednétek egy 14éves kislányt egyedül repülni Bécsböl Németországba? Részletek lennt:

Figyelt kérdés
még soha nem repült,nyelvet nem tud,csak be lett neki adva,hogy milyen kicsi a bécsi reptér (!),és minden pofon egyszerü.ez a lány a tesóm.a jegyet állitóolag nem veszik vissza.mivel tudnám rávenni apukámat,hogy a tesóm maradjon otthon?
2009. nov. 12. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom akkor 9 éves lánya is egyedül ment (átszállással) Skóciába. Szólni kell, és adnak mellé utaskísérőt.
2009. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

S Bécsig hogyan jut el a hugod? Mert ha ott valaki/esetleg apud felteszi/ a repülőre ill elintézi a hivatalos dolgokat s te meg leveszed NÉmetorszzágban akkor esetleg megoldható. De ugy tudom/még én se repültem soha/ hogy kap valami nyakba akasztós irattárcát benne a jeggyel és a rokonok elérhetőségével s állandó felügyeletet.

MOndjuk ez az út kb 2 óra lehet tehát egy jó mp3 lejátszóval,könyvvel,tetrisszel el tud lenni ezalatt.

2009. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves koromban utaztam egyedül Angliába úgy, hogy előbb Bécsbe utaztam, onnan Londonba. Engem is egy utaskísérő kísért Bécsig, ott átadtak egy másik kísérőnek. Amíg várni kellett az átszállásnál addig egy irodában voltam. Én is nagyon félénk voltam, de semmi gond nem volt, még csokit is kaptam. Ne félj, semmi baja nem lehet, nagyon vigyáznak rá!
2009. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
nem
2012. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
igen
2014. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 stevejones ***** válasza:
A 10-es hozzászólás miatt nem engedném. Szóval nincs meg hozzá az érettsége, hogy külföldi országban boldoguljon. Ismerek olyan 14 éves angolul jól beszélő öntudatos lánykát (jogász gazdag szülők), akit fenntartások nélkül elengednék. De az nem bőgne soha semmin, hanem kérdezne, letöltené a város app-ját, a GPS-t beállítaná magához venne 200 EUR-t azt menne gond nélkül. De úgy érzem, hogy a húgod nem ilyen.
2021. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!