Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem feküdte...

Van itt olyan, aki nem feküdte ki a 6 hetet, és később gondja lett ebből?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 07:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Simán szültem gátmetszéssel,nem tudom,hogyan lehetett volna feküdni,amikor szülés után 3 órával betoltak a szobába 2 óra múlva ébresztettek pattanjak ki etessem meg a gyereket.
2013. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is mondogatták, hogy hat hétig feküdnöm kéne, meg nem rohangálni, max az alap dolgok miatt felkelni(wc, zuhany), gyerek kézközelbe legyen, miatta se keljen mászkálni, mert a méhtartó szalagok nem tudnak regenerálódni....

Első csemeténél még "lehet" nagyokat aludni a picivel, ki lehet feküdni a hat hetet:) hellyel közzel.

De szerintem aki 100%ban betartja, hogy csak kíméli magát, és az ágyban fekszik, olyan nincs.

2013. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én is úgy értettem, hogy pihenni kell sokat, 2 hétig nem kimenni a lakásból, utána is max egy fél órát sétálni a picivel. Engem sem hagytak folyton feküdni már a kórházban sem, ne aggódjatok

Olyan jól éreztem magam, hogy a párom elhurcolt boltba, meg fagyizni már egy hetesen, most meg műthetnek...

2013. okt. 26. 10:00
 14/20 A kérdező kommentje:
És különben is nem belém kötni kéne, hanem válaszolni.
2013. okt. 26. 10:02
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok, én is úgy értettem, mint te, nem SZÓ szerint!

Úgy látszik némely anyukák nagyon ráérnek idejönni kötekedni...

Mi történt veled, mi az oka, hogy műtenek?

Nekem is mondták, hogy 6 hétig kímélő életmód, max a babát emelhetem..., de én sem tartottam be, bevásárolni mentem, bébihordóstól-babástól, dögnehéz babakocsi autóból ki-be..., nagyokat iskolába... észrevettem, ha megerőltetem magam jobban, akkor kis pirosas vérzésem van újra meg újra :(

2013. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A hüvelyem süllyed lefelé, és egyre jobban.. hogy mondhatnám.. kifordul a fala a hüvelynyílásomnál. Az orvos először hüvelyplasztikát javasolt, de aztán egy ismerősöm azt mondta, mivel pár napja vizelet csepegésem van, hogy tuti, hogy a méhem süllyed. Tehát vissza kéne mennem beszélni a dokival.

De bármit is mond, ez nem maradhat így, már szexuális életet sem élek a párommal, annyira zavar. Ráadásul a terhesség aranyeret hozott ki nálam, és mivel annyira közel van, helyrehozatnák azt is.

2013. okt. 26. 10:51
 17/20 anonim ***** válasza:
Amikor hazajöttem a kórházból a lakás úgy nézett ki mitha bomba robbant volna, pedig csak 4 napot voltam távol... Nekiálltam takaritani, főzni, mosást inditottam stb. Kb 2 hétig minden nap estére olyan érzésem volt mintha ki akarna szakadni a hüvelyem, húzodott lefelé mindenem és alig birtam állni a lábaimon annyira fájt. Aztán szerencsére elmúlt, de éreztem hogy megerőltettem magamat, sokkal többet kellett volna pihennem. Sajnálom hogy műteni fognak, biztosan helyreáll minden ne aggódj!
2013. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, de ne okold magad! Ez akkor is megtörténhetett volna, ha teljesen kíméled magad!

Mielöbbi gyors felépülést kívánok neked!

Első

2013. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezek a problémáid nem azért lettek, mert nem "feküdted ki" a 6 hetet, sőt. A méhsüllyedést, inkontinenciát általában a meggyengült medenceizmok okozzák, szóval a fetrengés, nem mozgás pont hogy rontja a helyzetet.
2013. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De mozogtam.
2013. okt. 26. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!