Gabszem kérdése:

Felfázásra megoldás?

Figyelt kérdés
szülés óta van hasonló problámám. A vizeleteredményemben az volt hogy : sarjadzó gomba. A doki azt mondta hogy ez felfázás és hogy szedjek Rowatinex-et meg cickafarkfűteát igyak. Na ezek nem segítettek és már vagy két hónapja érzem a csípős érzést odalent meg a hasam is fájdogál. Nőgyógyászatilag semmi gond nincs, ott pár hete voltam. Azt olvastam a neten, hgoy ez a candida egyik fajtája. De hogy lehet kiírtani? Kell valami gombaölő tabletta? Van akinek volt ilyen?
2013. okt. 28. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a canesten kúpot illetve a kamillás ülőfürdőt.
2013. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a canestent már próbáltam, de az hüvelygombára van, nekem meg húgyúti fertőzésem van, azon sajnos nem segít.
2013. okt. 28. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Urogin! Csak ajánlani tudom! Felfázásra megváltás ! Vény nélkül kapható a patikában.
2013. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Urogin! Tényleg nagyon hatásos! A férjemet 3 nap alatt teljesen tünetmentessé gyógyította. Homeopátiás, tehát bátran alkalmazható.

Vagy a tőzegáfonya kapszula.

Rengeteg folyadék, sok-sok pisilés, akkor is menj, ha nem érzed az ingert.

Kamillás-cickafarkfű ülőfürdő. Szerintem a patikában kapsz felfázásra teakeveréket is, ami segít lehúzni a gyulladást.

2013. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igyál tőzegáfonyás stabilizált aloe vera lét az segíthet. Mellé érdemes propolisz tablettát is fogyasztani. Jobbulást!
2013. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!