Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már kisbabát,...

Nagyon szeretnék már kisbabát, de még a párkapcsolatom nincs azon a szinten. Ti is voltatok ilyen helyzetben? Mi segíthet?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnék babát, de az előző párommal szétmentünk, most lett egy új, kapcsolatom, de még csak fél éve vagyunk együtt, szeretnék összeköltözni, van lakásom, neki jó fizető munkahelye, mind a ketten 29 évesek vagyunk. DE fél év még túl korai lenne, meg se ismertük még egymást, én még mindenképp várnék minimum 2 évet, de addig, hogy tereljem a gondolataimat, vagy mit csináljak? Ti is voltatok így?
2013. nov. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem,semmiről nem késtetek le.
2013. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze, aztán kutya, macska, virágok stb. Fél év után tudni fogod, a párod mennyire gondoskodó. Ha semmi nem pusztult ki, akkor csak simán elhagyod a tablettákat és már jön is a baba visszafordithatatlanul...
2013. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném átverni, hogy elhagyom a tabit, még ha szívem szerint nem is venném be... Úgy szeretnék gyereket vállalni, hogy mind a ketten akarjuk, és örüljünk neki... :)


Ment a zöld kéz mindenkinek, köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 1. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy van értelme kérdező. A gyereknek az apára is szüksége, meg jobb ha az ember tükörbe is beletud nézni.
2013. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összeköltözés nagyon jó ötlet, de ne határozd meg a 2 évet, lehet hamarabb is;)

Fél év után összeköltöztünk (akkor 31 éves voltam), utána fél év eljegyzés és a következő hónapban már úton volt a baba.

Most már a felesége vagyok és van 2 gyerek.

Ja én az esküvő tervezésével tereltem a gondolataim, bár nem nagyon kellett, mert ő is akart már gyereket.

2013. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért jó ezt hallani, hogy nem mindenki 24 évesen találja meg a párját, meg, hogy nem vagyok még elkésve, már csak el is kéne hinnem :P ... :)
2013. nov. 2. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!