Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukäk! Naponta mennyi kepet...

Anyukäk! Naponta mennyi kepet raktok ki a babätokrol közössegi oldalakra? Miert?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 14:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Amikor pici baba volt sem raktam ki naponta talán heti 1 képet,de csak a közeli barátok, ismerősök,rokonok láthatják a képeimet,és kíváncsiak,mert messze laknak,most,hogy már 2,5 talán 1-2 havonta 1 kép.
2013. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mikor pici volt akkor többet tettem fel, de azért nem naponta. Most elvétve2-3 havonta 3-5 db képet. Csak a család és a közeli barátok látják az oldalamat.
2013. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

Áruld már el , kedves kérdező, hogy miért zavar az, ha valaki naponta akár 10 képet is feltesz a gyerekéről?

Ő arra használja a FB- ot, te meg arra, amire te akarod.

Nem vitatkozni akarok, szintén érdekel, hogy mi a bajod vele?

2013. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, mi a rosszabb: FB- ra felrakni ezer képet, vagy a GyK- n kiélni a kisebbségi komplexusunkat. Akinek inge az vegye magára, és a lepontozók mindenkeppen vegyék magukra.
2013. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!